گیلانیان
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ Sunday, 27 November , 2022
دسامبر 28, 2012 کد خبر : 15860 خبر ها

گزارش تصويري سالگرد حماسه 8 دی در رشت :

تجمع با شکوه طلایه داران بصیرت گیلان در میدان شهرداری رشت

تجمع با شکوه طلایه داران بصیرت گیلان در میدان شهرداری رشت

گیلانیان : تجمع با شکوه طلایه داران بصیرت گیلان به مناسبت سالروز حماسه هشتم دی سال ۸۸ مردم استان در مقابل فتنه گران، روز جمعه هشتم دی در میدان شهدای ذهاب (شهرداری) رشت برگزار شد .

مردم گیلان بار دیگر با حضور حماسی خود در سالروز حماسه هشتم دی سال ۸۸ برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی استان به ثبت رساندند و وفاداری خود به مقام معظم رهبری و آرمان های امام راحل و شهدا را اعلام کردند.

در این تجمع بزرگ طلایه داران بصیرت اقشار مختلف مردم استان گیلان از پیر و جوان، زن و مرد و کوچک و بزرگ با در دست داشتن پرچم های سبز و قرمز مزین با نام امام حسین (ع) و سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و لبیک یا خامنه ای، بار دیگر حمایت‌شان را از ولایت و آرمان های انقلاب اسلامی فریاد زدند.

مردم استان گیلان در این روز با سردادن شعارهای مرگ بر ضد ولایت فقیه . یاد امام خمینی پاینده باد ، رهبر ما خامنه ای زنده باد . حسین حسین شعار ماست ، خمینی افتخار ماست ، کیست مرا یاری کند ، لبیک یا خامنه ای . این همه لشکر آمده ، به عشق رهبر آمده ، جان بر کف دلاور ، حزب الله حزب الله . حزب الله بیدار است ، از فتنه گران بیزار است . حامی خط رهبر ، حزب الله حزب الله . وصیت روح الله ، مرگ بر اسرائیل ، مرگ بر منافق ، لبیک یا حسین ، حماسه ای دیگر در سالروز حماسه هشتم دی در میدان شهرداری رشت خلق کردند.

در این مراسم ، راهپیمایان پرده نوشته هایی به همراه داشتند که بر روی آن نوشته شده بودˈ ۹ دی تجلی قدرت خدا و حرمتی ماندگار در تاریخ انقلاب است ، هشتم دی روز بصیرت مردم گیلان در حمایت از ولایت و محکومیت فتنه گران ˈ .

مردم استان گیلان در جریان فتنه سال ۸۸ یک روز زودتر از مردم سایر مناطق کشور با حضور حماسی خود در هشتم دی ماه، مقابل فتنه گران ایستادند و در روز نهم دی نیز همزمان با سراسر کشور در صحنه حضور یافتند و فتنه دشمنان را در نطفه خفه کردند.

منبع : ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد