گیلانیان
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ Friday, 6 December , 2019
آبان ۲۰, ۱۳۹۸ کد خبر : 75831 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت :

تجمع ۱۰ هزار نفری بسیجیان در پیاده راه فرهنگی رشت

تجمع ۱۰ هزار نفری بسیجیان در پیاده راه فرهنگی رشت

گیلانیان : فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت از برگزاری تجمع ۱۰ هزار نفری بسیجیان در گرامیداشت هفته بسیج در پیاده راه فرهنگی رشت خبر داد.

جمشید اصحابی روز دوشنبه در جلسه هماهنگی و تشریح برنامه های هفته بسیج در فرمانداری شهرستان رشت افزود: تجمع ۱۰ هزار نفری بسیجیان به مناسبت هفته بسیج پنجم آذرماه سال جاری با سخنران کشوری در پیاده راه فرهنگی رشت برگزار می شود.

وی برگزاری نمایشگاه هفته بسیج در سبزه میدان رشت را از دیگر برنامه ها در گرامیداشت این هفته عنوان و اظهار کرد: یادواره ۹۲ هزار شهید بسیجی سراسر کشور در مراکز استان ها برگزار خواهد شد که این برنامه در رشت نیز در دستور کار است.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با اشاره به برگزاری برنامه های مختلف به مناسبت هفته بسیج در پایگاه ها و مساجد شهر رشت شامل افزون بر یکصد و ۶۵ مسجد خاطر نشان کرد: در گرامیداشت هفته بسیج در هر مسجد حداقل یک برنامه شامل نشست بصیرتی، جشن، محافل قرآنی و … برگزار می شود.

معاون سیاسی امنیتی فرماندار شهرستان رشت نیز در جلسه هماهنگی و تشریح برنامه های هفته بسیج در سخنانی با بیان این که بسیج نماد ایثار و وحدت در جامعه است، گفت: شجره طیبه بسیج با دستور امام راحل در اوایل انقلاب تشکیل شده است.

فریبرز سعیدی کیا با اشاره به فرمایشات رهبری مبنی بر این که بسیج پدیده ای کم نظیر در انقلاب اسلامی و از ابتکارات امام راحل و ظرفیتی است که در همه بخش های کشور مثمرثمر و تاثیرگذاراست، خاطر نشان کرد: بسیج شجره پرثمر و تابناکی است که در طول سال های بعد از انقلاب اسلامی، به لحاظ سازندگی و جهاد علمی در کشور برنامه ها و عملکرد پرخیر و برکتی را به همراه داشت.

وی فرهنگ بسیجی، ایثار و از خودگذشتگی را نیاز امروز جامعه دانست و بیان داشت: قطعا با برنامه ریزی هایی که خواهیم داشت،این فرهنگ در جامعه تسری می یابد.

وی از مسئولان ادارات شهرستان رشت خواست تا با فضاسازی های لازم در گرامیداشت هفته بسیج اقدام کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

اگر توان مدیریت ندارید مسئولیت نپذیرید

امام خامنه‌ای خطاب به داوطلبان نمایندگی مجلس:

اگر توان مدیریت ندارید مسئولیت نپذیرید

تحجر و بازگشت به عقب حوزه های علمیه را تهدید می کند

ییس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا :

تحجر و بازگشت به عقب حوزه های علمیه را تهدید می کند

واردات اقلام دارویی هیچ سنخیتی با حوزه پزشکی ‌ندارد

نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس:

واردات اقلام دارویی هیچ سنخیتی با حوزه پزشکی ‌ندارد

گیلانیان به گزارش الف : حجت الاسلام کاشانی؛ پژوهشگر تاریخ اسلام: حضرت علی (ع) برای رسیدن به قدرت حاضر به گفتن یک دروغ نشد ، اما سه مسئول دولتی ما گفتند بنزین سهمیه بندی نمی‌شود ولی شد!