گیلانیان
شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ Saturday, 18 September , 2021
جولای 11, 2021 کد خبر : 81998 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس :

تحقیق و تفحص از حقوق‌های نامتعارف در دستور کار مجلس قرار گرفت

تحقیق و تفحص از حقوق‌های نامتعارف در دستور کار مجلس قرار گرفت

گیلانیان : عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات گفت: تحقیق و تفحص از حقوق‌های نامتعارف در دستگاه‌های اجرایی نوشته شد و به‌زودی در صحن مجلس مطرح می‌شود.

جبار کوچکی‌نژاد درباره دستورکار اخیر کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: تقاضای تحقیق و تفحص از حقوق‌های نامتعارف و غیرقانونی در دستگاه‌های اجرایی توسط نمایندگان نوشته شده ‌است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین تحقیق و تفحص از ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی نیز در دستور کار مجلس قرار دارد و به‌زودی در صحن مجلس مطرح می‌شود.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس گفت: برای دستگاه‌های دولتی و سایر دستگاه‌ها در بودجه سال ۱۴۰۰ ارقامی در ردیف‌ها دیده شده واگر با کسری بودجه مواجه نشویم و بودجه تحقق پیدا کند قطعاً شاهد پیش‌برد خوبی در دستگاه‌ها و به‌ویژه حوزه‌های عمرانی خواهیم بود.

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس افزود: با وجود اینکه پس از اختصاص بودجه دستگاه‌ها سعی می‌کنند تا به نحو احسن آن را هزینه کرده و به اهداف خود برسند اما در حالت کلی عملکرد دستگاه‌ها جدای از مسئله بودجه در حوزه عمرانی ضعیف است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی درباره گرانی‌ها و مشکلات معیشتی مردم تصریح کرد: بخشی از گرانی‌ها همان‌طور که مقام معظم رهبری اشاره فرمودند به ضعف مدیریت داخلی برمی‌گردد.

وی با بیان اینکه بخش دیگری از گرانی‌ها به‌واسطه تحریم‌هایی است که بر جمهوری اسلامی ایران اعمال شده است گفت: یکی از اقدامات مهم دولت آینده‌ که به‌زودی کار خود را آغاز می‌کند کنترل بازار و توزیع کالاهای اساسی بین مردم است.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس با تأکید بر اینکه در این زمینه قوانین لازم وجود دارد ابراز داشت: دولت جدید باید با هماهنگی مجلس اقدامات لازم برای کنترل بازار را انجام‌ دهد تا مشکلاتی که در شبکه توزیع وجود دارد از بین رود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد