گیلانیان
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 1 October , 2022
ژانویه 31, 2014 کد خبر : 24229 خبر ها

بر اساس سیاستها و رویکردهای جدید

تدوین بسته فرصتهای سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی

تدوین بسته فرصتهای  سرمایه گذاری  منطقه آزاد انزلی

گیلانیان : سید ابراهیم سقایی سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری این سازمان از تهیه و به روز رسانی بسته فرصتهای سرمایه گذاری و گزارشات فنی– اقتصادی (P.F.S) منطقه آزاد انزلی خبر داد.

وی با بیان اینکه فرصتهای سرمایه گذاری جدید امکان سنجی شده از سوی این سازمان ۳۲ طرح و پروژه می باشد افزود: این پروژه ها بر اساس مزایا و ظرفیتهای جدید ایجاد شده در منطقه در سالهای اخیر و تجربیات حاصله در مسیر اجرای طرح های سرمایه گذاری پیشین منطقه و شاخصهایی نظیر انطباق با اسناد فرادست کشور و طرح جامع و راهبردی منطقه آزاد انزلی تهیه و تدوین شده است.

سقایی رویکردهای نوین این سازمان را مشتمل بر لزوم انتقال دانش و تکنولوژی، برخورداری از بازار مناسب و رعایت ملاحظات زیست محیطی، تسهیل فرآیند سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی اعلام و اضافه نمود: فرصتهای سرمایه گذاری در زمینه های صنعتی، تجاری و بازرگانی، گردشگری و توریسم و خدمات تدوین گردیده، که با توجه به این تنوع، امکان بهره برداری از آن را برای سرمایه گذاران فعال در بخشهای مختلف فراهم شده است.

سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: ارائه اطلاعات شفاف و به روز در خصوص مشخصات پروژه های اولویت دار و جذاب نظیر حجم سرمایه و زمین مورد نیاز، مدت اجرای آنها، نوع بازار و … به سرمایه گذاران علاقه مند به فعالیت در منطقه از جمله مهمترین اهداف تهیه و تدوین بسته فرصتهای سرمایه گذاری جدید منطقه آزادانزلی می باشد.

سقایی از عزم جدی معاونت متبوع خود جهت ارائه خدمات به موقع به سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی خبر داد و افزود: هم اکنون فرصتهای موردنظر آماده ارائه به سرمایه گذاران می باشد و فعالان اقتصادی می توانند جهت دریافت اطلاعات و فایل آن به پرتال این سازمان به آدرس www.anzalifz.ir مراجعه نمایند./منبع : روابط عمومی منطقه آزاد انزلی

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی