گیلانیان
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ Saturday, 4 April , 2020
جولای 2, 2016 کد خبر : 50238 خبر ها

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان خبر داد

تدوین ۹۷ پروژه اقتصاد مقاومتی در گیلان

تدوین ۹۷ پروژه اقتصاد مقاومتی در گیلان

گیلانیان : رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان از تدوین ۹۷ پروژه اقتصاد مقاومتی با اعتبار یک‌هزار و ۴۲۳ میلیارد تومان توسط دستگاه‌های اجرایی استان خبر داد.

کیوان محمدی ظهر امروز در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی گیلان با اشاره به تدوین پروژه‌های اقتصاد مقاومتی به صورت استانی گفت: در جلسه‌های گذشته پروژه‌هایی در سطح ملی تعریف شده و برش استانی در سازمان‌های مربوطه ارائه شده است.

وی به برگزاری جلسه کارگروه‌های پنجگانه ستاد اقتصاد مقاومتی در گیلان اشاره کرد و افزود: از ۲۷ خردادماه امسال تا ۱۰ تیرماه جاری پنج جلسه کارگروه‌های مذکور تشکیل شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان با بیان اینکه ۹۷ پروژه اقتصاد مقاومتی از دستگاه‌های مختلف اجرایی استان دریافت کردیم، تصریح کرد: اعتبار اجرای پروژه‌های مذکور یک‌هزار و ۴۲۳ میلیارد تومان است.

محمدی از تعریف ۴۸ پروژه در کمیته ارتقای بهره‌وری ستاد اقتصاد مقاومتی گیلان خبر داد و اضافه کرد: ۱۸ پروژه در کمیته ارتقای توان تولید مصوب شده است.

وی به معرفی پنج پروژه توسط دستگاه‌های اجرایی در کمیته انضباط مالی ستاد اقتصاد مقاومتی گیلان اشاره کرد و افزود: سه پروژه توسط صدا و سیما و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در کمیته گفتمان‌سازی فرهنگ مصوب شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان با اشاره به معرفی یک پروژه در کمیته برون‌گرایی اقتصاد ستاد اقتصاد مقاومتی گیلان خاطرنشان کرد: چهار پروژه در کمیته مردمی کردن اقتصاد مصوب شده است.

محمدی به ارائه پروژه‌های مذکور توسط ۱۲ دستگاه اجرایی گیلان اشاره کرد و یادآور شد: محل تامین اعتبار اجرای پروژه‌های برق منطقه‌ای گیلان از تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۹۵ است.

وی با بیان اینکه اعتبار اجرای پروژه شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و آب و فاضلاب روستایی گیلان از طریق بی.او.تی تامین می‌شود، اظهار کرد: اعتبار اجرای پروژه شرکت سهامی آب منطقه‌ای گیلان از محل بودجه استانی ستاد بحران تامین می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان بودجه اجرای پروژه‌های اداره‌کل شیلات استان را از محل اعتبارات استانی ذکر کرد و افزود: صداوسیمای گیلان از اعتبارات استانی استفاده می‌کند.

محمدی با اشاره به اینکه پروژه‌های مصوب دستگاه‌های اجرایی گیلان به درصد محاسبه شده است، ادامه داد: ۶ درصد از اعتبارات اجرای پروژه‌های دستگاه‌های اجرایی استان از محل بودجه استانی تامین می‌شود.

وی ۶۲ درصد از اعتبارات اجرای پروژه‌های اقتصاد مقاومتی دستگاه‌های اجرایی گیلان را از محل بی.او.تی، خواند و تصریح کرد: ۲۸ درصد از پروژه‌ها از تسهیلات بانکی بهره‌مند می‌شود، ضمن اینکه اعتبارات چهار درصد از پروژه‌ها از محل تبصره ۱۶ قانون بودجه تامین می‌شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

عادی شدن قرنطینه در بین مردم نگران‌کننده است

نماینده تام‌الاختیار وزیر بهداشت در استان گیلان:

عادی شدن قرنطینه در بین مردم نگران‌کننده است

۹۵۳ شی تاریخی در گیلان کشف و ضبط شده است

مدیرکل میراث‌فرهنگی گیلان:

۹۵۳ شی تاریخی در گیلان کشف و ضبط شده است

اجازه انجام هیچ سفر جدیدی را نمی‌دهیم

رئیس پلیس راه راهور ناجا:

اجازه انجام هیچ سفر جدیدی را نمی‌دهیم

تحویل سال در کنار بیماران کرونایی