گیلانیان
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ Sunday, 31 May , 2020
فوریه 12, 2020 کد خبر : 77061 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان :

ترافیک سنگین در محور امامزاده هاشم به رشت؛ ۳ محور مواصلاتی گیلان هنوز مسدود است

ترافیک سنگین در محور امامزاده هاشم به رشت؛ ۳ محور مواصلاتی گیلان هنوز مسدود است

گیلانیان به گزارش تسنیم : رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان از کند بودن ترافیک در محور امامزاده هاشم به رشت خبر داد و گفت: ۳ محور مواصلاتی گیلان مسدود است.

سرهنگ حسین محمدپور با بیان اینکه اجازه تردد خودروها از سمت رشت به قزوین و تهران صادر شده است اظهار داشت: در حال حاضر ۳ محور مواصلاتی گیلان مسدود است از طرفی حرکت و عبور و مرور خودروها در جاده امامزاده هاشم به رشت و مرکز استان بسیار کند و فقط در یک لاین انجام می‌شود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان لغزندگی و یخ‌زدگی شدید محور امامزاده هاشم به رشت و ترافیک حجیم در آن را مورد اشاره قرار داد و عنوان کرد: هر چقدر که به سمت رشت حرکت می‌کنیم ترافیک خودروها بیشتر می‌شود از طرفی به علت عدم مساعد بودن وضعیت تردد خودروها از رشت به سمت جاده تهران ممنوع شده بود.

محمدپور با تأکید بر اینکه در حال حاضر امکان تردد خودروها از سمت رشت به طرف قزوین و تهران فراهم شده است تصریح کرد: پل سراوان در محدوده لاکان و آقاسیدشریف، جاده پونل به خلخال و اسالم به خلخال سه محوری هستند که مسدود شده و تا اطلاع بعدی امکان تردد خودروها و وسائط نقلیه در آنان به‌هیچ عنوان وجود ندارد.

وی دلیل انسداد محور اسالم به خلخال را ادامه بارش برف و کولاک شدید اعلام کرد و با اشاره به اینکه پلیس از تردد خودروها در این جاده جلوگیری می‌کند بیان داشت: در جاده سیاهکل به دیلمان تردد فقط با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است و در سایر محورهای کوهستانی نیز به همراه داشتن تجهیزات زمستانی به شدت توصیه می‌شود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان با تأکید بر اینکه خودروهای فاقد زنجیرچرخ در جاده‌های برف‌گیر استان توسط پلیس برگشت داده می‌شوند اظهار داشت: تردد در مسیر بندرانزلی بدون مشکل خاصی ادامه دارد از طرفی به‌علت کاهش بارش برف امکان عبور و مرور در محور گردنه حیران با زنجیرچرخ امکان‌پذیر شده است.

محمدپور از فعالیت نیروهای امدادی، خدماتی و راهداری در تمام مسیرهای مواصلاتی و شریان‌های اصلی استان گیلان سخن گفت و خاطرنشان کرد: با توجه به اقداماتی که در این بخش در حال انجام است امیدواریم تا ساعاتی دیگر محور پل سراوان حدفاصل لاکان و آقاسیدشریف برای تردد خودروها باز شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

اسناد دفاع‌ مقدس رزمندگان استان گیلان منتشر می‌شود

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان :

اسناد دفاع‌ مقدس رزمندگان استان گیلان منتشر می‌شود

امنیت سرمایه‌گذاری را در استان تأمین می‌کنیم

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری :

امنیت سرمایه‌گذاری را در استان تأمین می‌کنیم