گیلانیان
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 7 December , 2022
مارس 26, 2016 کد خبر : 47211 خبر ها

فرمانده پلیس راه گیلان خبر داد

ترافیک پرحجم محورهای ارتباطی گیلان

ترافیک پرحجم محورهای ارتباطی گیلان

گیلانیان : فرمانده پلیس راه گیلان ترافیک محورهای ارتباطی این استان را پرحجم و سنگین خواند و گفت: ترافیک محور رشت‌ـقزوین نیمه‌سنگین است.

مهیار رستگار با اشاره به وضعیت راه‌ها و جاده‌های گیلان اظهار کرد: اکنون تمام محورهای ارتباطی گیلان باز بوده و ترافیک سنگین و نیمه‌سنگین اما روان در این محورها برقرار است.

وی با بیان اینکه در محور رشت‌ ـ قزوین ترافیک نیمه‌سنگین است، تصریح کرد: این روزها شاهد ورود و خروج مسافران به گیلان هستیم و به همین دلیل ترافیک برخی محورها بسیار پرحجم و سنگین است.

فرمانده پلیس راه گیلان با اشاره به اینکه مسافران قبل از خروج از این استان برنامه داشته باشند، گفت: بسیاری از مسافران زمان خروج خود را بدون برنامه انتخاب و مانند روزهای عادی محاسبه می‌کنند در حالی که این ایام ترافیک متراکم است.

وی بی‌توجهی راننده به زمان ساعت خروج و یا ورود به گیلان را موجب استرس در رانندگی دانست و خاطرنشان کرد: بی‌برنامگی موجب می‌شود راننده با سرعت و شتاب رانندگی کند و حادثه‌آفرین باشد.

رستگار با اشاره به شرایط جوی گیلان یادآور شد: طبق اعلام هواشناسی، از عصر امروز شرایط جوی تغییر می‌کند و بارندگی آغاز می‌شود که در چنین وضعیتی سطح جاده‌ها لغزنده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مسافران و گردشگران نوروزی برای اطمینان از وضعیت راه‌های گیلان از طریق شماره ۱۲۰ اطلاع حاصل کنند، خاطرنشان کرد: شماره ۱۴۱ و سایت راهور ۱۲۰ نیز برای اطلاع مسافران از شرایط ترافیکی راه‌ها اعلام می‌شود.

فرمانده پلیس راه گیلان دقت در رانندگی و رعایت سرعت و سبقت مطمئنه را مورد تأکید رانندگان قرار داد و از مسافران خواست زمان خروج خود از این استان را به ساعت پیک ترافیک موکول نکنند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی