گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
سپتامبر 7, 2020 کد خبر : 79639 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

نماینده ولی‌فقیه در گیلان :

تربیت نیروی انسانی کارآمد جهت حفظ امنیت مرزها از مهم‌ترین افتخارات نیروی دریایی ارتش است

تربیت نیروی انسانی کارآمد جهت حفظ امنیت مرزها از مهم‌ترین افتخارات نیروی دریایی ارتش است

نماینده ولی‌فقیه در گیلان گفت: تربیت نیروی انسانی موثر در جهت حفظ امنیت آبی کشور از مهم‌ترین ماموریت‌های نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

 آیت‌الله رسول فلاحتی امروز در دیدار فرمانده و معاونان مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا در رشت با وی اظهار داشت: اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مرهون روحیات شهادت‌طلبی رزمندگان است.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به استقرار مراکز آموزش نیروی دریایی ارتش و سپاه در شمال کشور بیان داشت: تربیت نیروهای متخصص و صالح در جهت افزایش قدرتمندی در آبراهه‌های بین‌المللی بسیار اهمیت دارد و اگر امر تربیت نبود امروز در عرصه بین‌المللی قدرتمند نبودیم.

فلاحتی امر تربیت را نسبت به تعلیم ارجح دانست و افزود: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران همواره در دو عرصه آبراهه‌های بین‌المللی و تربیت نیروهای متخصص فعالیت داشته و در راستای تامین امنیت خلیج فارس، دریای عمان و دریای خزر نیز تلاش می‌کند.

امام جمعه رشت حماسه‌آفرینی رزمندگان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: رزمندگان نیروی دریایی در دوران دفاع مقدس در نبرد با دشمن جانانه جنگیدند و در این راه بسیاری از آنان جان خود را فدا کردند.

رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان شهادت‌طلبی را از ویژگی‌های رزمندگان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: تربیت انسان‌ها در نیروهای مسلح باید همواره مورد توجه باشد و در این عرصه به‌گونه‌ای تلاش کنید که آیندگان به شما افتخار کنند.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان گفت: تربیت نیروی انسانی موثر در جهت حفظ امنیت آبی کشور از جمله ماموریت‌های مهم نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران است لذا یک سرباز در نیروهای مسلح باید مظهر نظامی مقتدر با اخلاق باشد.

فلاحتی با بیان اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران سربازان امام زمان(عج) هستند اظهار داشت: امروز به قدرتی رسیدیم که توانستیم پیشرفته‌ترین پهپاد آمریکایی را سرنگون کنیم و این موفقیت در سایه ایمان به‌دست آمد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی