گیلانیان
چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ Wednesday, 10 August , 2022
اکتبر 20, 2013 کد خبر : 22002 خبر ها

مدیر ساخت و راه‌های اداره کل راه و شهرسازی گیلان

تردد خودروها نقص‌هایی در آزادراه رشت ـ قزوین ایجاد کرد !!؟

تردد خودروها نقص‌هایی در آزادراه رشت ـ قزوین ایجاد کرد !!؟

گیلانیان : مدیر ساخت و راه‌های اداره کل راه و شهرسازی گیلان گفت: آزادراه رشت ـ قزوین به دلیل تعمیرات در هفته جاری مسدود می‌شود.

محمدرضا نازک‌کار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به نشست آسفالت در آزادراه رشت ـ قزوین اظهار کرد: تردد خودروها به مرور زمان نقص‌هایی در آزادراه رشت ـ قزوین ایجاد کرده است.

وی برطرف کردن نقص آزادراه رشت ـ قزوین قبل از تحویل قطعی را به عهده پیمانکار پروژه عنوان کرد و افزود: اکنون که سفرها کاهش پیدا کرده، بهترین زمان برای تعمیرات جاده در نظر گرفته شده است و این امر توسط پیمانکار انجام می‌شود.

نازک‌کار، انسداد آزادراه رشت ـ قزوین را به صورت یک مسیر در حال تعمیر دانست و تصریح کرد: خودروها در زمان تعمیر آزادراه تا زمانی که تعمیرات به اتمام برسد می‌توانند از جاده قدیم رشت ـ قزوین تردد داشته باشند.

مدیر ساخت و راه‌های اداره کل راه و شهرسازی گیلان زمان انسداد آزادراه رشت ـ قزوین را پس از بارندگی فردا اعلام کرد و گفت: پس از بارندگی هر زمان که هوا مناسب باشد و ترافیک پایینی داشته باشیم یک طرف آزادراه به طور موقت مسدود شده و پس از تعمیرات بلافاصله مسیر بازگشایی می‌شود.

وی با تاکید بر سرعت مطمئنه رانندگان خودروها، بیان کرد: رانندگان به علایم نصب شده در حاشیه جاده‌ها توجه لازم را داشته باشند. منبع : فارس .

نکته : ظاهرا آزاد راه رشت قزوین یک راه فانتزی است و خودروها نباید در آن عبور و مرور کند ؟

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد