گیلانیان
یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ Sunday, 25 September , 2022
آگوست 4, 2014 کد خبر : 28758 خبر ها

تردد چهار میلیون خودرو طی ایام تعطیلات عید فطر در گیلان

تردد چهار میلیون خودرو طی ایام تعطیلات عید فطر در گیلان

گیلانیان : مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌ های گیلان از تردد افزون بر چهار میلیون خودرو طی ایام تعطیلات عید فطر در سطح جاده های استان خبر داد.

ناصر آل محمدی پیش از ظهر یکشنبه در جلسه حمل و نقل استان افزود: گیلان با بیش از چهار میلیون تردد خودرو عنوان سومین استان پرتردد کشور را در ایام تعطیلات عید فطر به خود اختصاص داد.

وی اظهارداشت: آمار ۲۵ دستگاه تردد شمار اداره کل حمل و نقل و پایانه‌ های گیلان (۵۰ محور رفت و برگشت) حاکی از اینکه طی ایام تعطیلات عید فطر چهار میلیون و ۸۳۳ هزار و ۱۹۸ خودرو در سطح راه‌ های استان تردد داشته که از این میزان تعداد ۴۳۵ هزار و ۵۰ دستگاه خودرو به استان وارد و تعداد ۳۶۰ هزار و ۳۷۳ دستگاه وسیله نقلیه از استان خارج شدند.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌ های گیلان گفت: بیشترین ترافیک ورودی به استان در روز سه شنبه هفتم مرداد ماه امسال با ۱۲۸ هزار و ۴۹ خودرو عبوری بوده و محور آزاد راه قزوین – لوشان پرترددترین محور ورودی استان با بیش از ۶۲ هزار خودرو بوده است.

وی تصریح کرد: بیشترین ترافیک خروجی از استان در روز جمعه دهم مرداد ماه سال جاری با ۱۱۵ هزار و ۲۱۰ خودروی عبوری بوده و محور آزاد راه لوشان – قزوین با بیش از ۵۱ هزار خودرو پرترددترین محور خروجی استان بوده است.

آل محمدی گفت: جمعه دهم مرداد ماه امسال با تردد یک میلیون و ۷۶ هزار و ۱۳۴ خودرو عنوان پرترددترین روز استان گیلان را در ایام تعطیلات عید فطر به خود اختصاص داد.

وی همچنین با اشاره به زمان اوج تردد در محورهای مواصلاتی استان افزود: اوج تردد در محورهای مواصلاتی استان در فاصله زمانی ۱۹ تا ۲۰ روز پنجشنبه نهم مرداد ماه با تردد ۵۸ هزار و ۱۲۰ وسیله نقلیه بوده است.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های گیلان یادآورشد: محورهای ورودی و خروجی استان شامل شش محور اصلی آزاد راه لوشان – قزوین، جاده قدیم لوشان – قزوین، منجیل – طارم، چابکسر – رامسر، آستارا – اردبیل و خلخال – اسالم است./منبع : مهر

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی