گیلانیان
یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ Sunday, 4 December , 2022
جولای 17, 2012 کد خبر : 10906 خبر ها

مدیر کل تعزیرات حکومتی گیلان خبر داد

تشکیل پرونده میلیاردی اخلالگران مرغ در گیلان

تشکیل پرونده میلیاردی اخلالگران مرغ در گیلان

گیلانیان : رضا قشلاقی صبح امروز در جلسه تعزیرات حکومتی استان پرونده‌های اخلالگران بازار مرغ در گیلان را مورد بررسی قرار داد.وی اظهار کرد: به دنبال عدم توزیع نامناسب مرغ و افزایش بی‌رویه قیمت آن و ارجاع موضوع از طرف مسئولان استانی، اقدام‌های قضایی در این راستا صورت گرفته و از سوی شعب تعزیرات حکومتی گیلان یک شبکه اخلالگر بازار مرغ در گیلان شناسایی شده است.
این مسئول، عدم کشتار و تحویل به‌موقع مرغ و افزایش بی‌رویه نرخ آن در بازار را از جمله تخلفات شبکه اخلالگر بازار مرغ عنوان کرد و افزود: پرونده تخلف این شبکه خارج از نوبت در شعبه چهارم تعزیرات حکومتی رشت مورد پیگیری قرار گرفت. وی اضافه کرد: ضابطان به واحدها و مجموعه مربوطه مراجعه کردند و با شناسایی عوامل توزیع نامناسب سویا و عدم نظارت کافی در توزیع نهاده‌های یارانه‌ای دولتی و عرضه مرغ بالاتر از قیمت مصوب در بازار از طرف مرغداران و کشتارگاه، دستورات قضایی برای متخلفان مذکور صادر شد.

قشلاقی، با بیان اینکه ارزش پرونده تخلف شبکه اخلالگران بازار مرغ بیش از ۹ میلیارد و ۶۰ میلیون ریال است، خاطرنشان کرد: این پرونده هم‌اکنون در شعبه مذکور در حال رسیدگی است.وی، برخورد جدی با هر گونه اخلالگری در بازار گیلان را یکی از برنامه‌های مهم تعزیرات حکومتی استان عنوان کرد و یادآور شد: متخلفان و سوءاستفاده کنندگان بازار گیلان در این راستا مجازات می‌شوند.

منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

  • آقای رضا قشلاقی باسلام واحترام . چرا مردم این همه تخلف را میبیند ولی شکایت نمی کنند ۱- چون مشکل بروکراسی اداره است ۲- به شاکی میگویند مدرک داری آیا در این کشور کدام فروشنده ویاخدمات دهنده فاکتور ویا قرارداد میده ۳- از راننده تاکسی گرفته تا نانوا ورستورانها وتالارها وشرکتهای تولیدکنندگان؟ یک نمونه پنیرها روز به روز کوچیک میشه ولی قیمتها بالا میرن بهتر نیست این سازمان وسازمانهای مرتبط را جمع کنید و برای دولت سالانه این همه هزینه اداره وحقوق کارمندان ایجادنشود.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باتشکر

  • جناب آقای قشلاقی
    باسلام واحترام .
    کجای دنیا این همه بلا برسر ملت خودمیارند . و به سرجانباز ۵۵% که به ۶۰%درصد نزدیگ ؟ یعنی ۴۰% سلامتی دارم ؟ تالار مجلل بلایی سرم آورده خودم مدتی هست گیچم ؟

  • از مرداد ۹۴ شکایت کردم تا به امروز جوابی ندیدم .

    هادی محمدزاده ۰۹۱۱—-۹۱۶

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی