گیلانیان
چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 30 November , 2022
دسامبر 24, 2012 کد خبر : 15695 خبر ها

در مورد بنگاههای اقتصادی متخلف در گیلان صورت گرفت :

تشکیل پرونده های تخلف به ارزش بیش از ۵۰ میلیارد ریال

تشکیل پرونده های تخلف به ارزش بیش از ۵۰ میلیارد ریال

اختصاصی گیلانیان :  از ابتدای سالجاری تا پایان آذر ماه بیش از ۲۷۰ هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی توسط بازرسان سازمان صنعت ، معدن و تجارت و مجامع امور صنفی در استان گیلان صورت گرفته است .

به گزارش روابط عمومی سازمان ، معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت گیلان با اعلام این مطلب افزود : حدود ۸۵ هزار مورد از این بازرسیها توسط بازرسان این سازمان و مابقی توسط بازرسان مجامع امور صنفی انجام شده است.

محمد فیض تصریح کرد : در جریان این بازرسیها تعداد حدود ۱۰ هزار پرونده تخلف برای واحدهای متخلف تشکیل گردیده  و متخلفان مربوطه با تشکیل پرونده هایی به ارزش بیش از ۵۰ میلیارد ریال برای صدور حکم به تعزیرات حکومتی معرفی گردیدند .

وی افزود : عمده تخلفات این واحدها شامل گرانفرشی ، کم فروشی ، عدم صدور فاکتور ،عدم درج قیمت کالا و عرضه خارج از شبکه بوده است .

وی همچنین گفت : در طی این مدت ۶۴۳۷  مورد گزارش مردمی از تخلفات توسط ستاد خبری این سازمان  در سراسر استان دریافت گردید که پس از انجام بازرسی از واحدهای مذکور ۲۳۵۴  مورد تخلف شناسایی و متخلفان به اداره کل تعزیرات حکومتی معرفی شدند .

فیض تصریح کرد : بیشترین میزان ارزش ریالی پرونده های تخلف در سالجاری در استان تاکنون مربوط به واحدهای عرضه  مواد پروتئینی بویژه گوشت قرمز ، گوشت مرغ و تخم مرغ با رقم بیش از ۱۳ میلیارد ریال و کم ترین آن درحوزه لوازم التحریر با ارزش ریالی بیش از ۱۰ میلیون ریال بوده است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد