گیلانیان
دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ Monday, 28 November , 2022
مارس 17, 2016 کد خبر : 46992 خبر ها

تعدادی از اعضای شورای شهر رشت قصد استعفا دارند/ صدور ۲ هزار ابلاغ و حکم جدید در شهرداری رشت

تعدادی از اعضای شورای شهر رشت قصد استعفا دارند/ صدور ۲ هزار ابلاغ و حکم جدید در شهرداری رشت

گیلانیان : عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: تعدادی از اعضای شورای اسلامی رشت به دلیل اعتراض نسبت به عملکرد شهردار این شهر قصد استعفا دارند.

محمود باقری‌خطیبانی با اشاره به موضوع استعفای تعدادی از اعضای شورای اسلامی این شهر، اظهار کرد: اخیراً تعدادی از همکاران شورای شهر رشت تصمیم گرفته‌اند به دلیل عملکرد شهردار رشت استعفا‌ دهند.

وی افزود: برخی اعضای شورا‌ بارها به عزل و نصب‌های مکرر مدیران شهرداری رشت به شهردار معترض شده‌اند اما وی کاملاً به این‌ مسئله بی‌اعتناست.

عضو شورای اسلامی شهر رشت، عزل و نصب‌های مکرر مدیران شهرداری رشت را موجب نارضایتی‌ پرسنل و ایجاد فضایی ناآرام در شهرداری دانست و گفت: شهردار رشت همچنان به این کار اصرار دارد.

وی با تصریح بر اینکه از ابتدای حضور ثابت‌قدم به عنوان شهردار رشت تاکنون‌ حدود ۲ هزار ابلاغ و حکم جدید صادر شده است، خاطر نشان کرد: روز گذشته نیز حدود ۹ نفر از مدیران شهرداری رشت برکنار شدند و این موضوع آرامش را از پرسنل شهرداری سلب کرده است.

باقری‌خطیبانی با اشاره به اینکه سه روز دیگر سال ۹۴ به پایان می‌رسد، یادآور شد: شهردار رشت هیچ اقدامی برای پرداخت حقوق و مزایای پایان سال پرسنل شهرداری رشت انجام نداده است.

این مسئول اعضای شورا را نمایندگان مردم رشت دانست و اظهار کرد: اعضای شورا باید موجبات آرامش و نشاط پرسنل را فراهم کنند اما عملکرد غیراصولی شهردار رشت سبب شرمندگی اعضای شورا‌ شده است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت خاطر نشان کرد: در نخستین جلسه شورای اسلامی شهر رشت در سال ۹۵ بسیاری از مطالب را افشا می‌کنم و امیدوارم وجدان خفته بعضی‌ها بیدار شود و فکری به حال رفتارهای غیرمدیرانه شهردار رشت کنند./ منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد