گیلانیان
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 1 October , 2022
جولای 6, 2014 کد خبر : 28270 خبر ها

عضو شورای اسلامی شهر رشت عنوان کرد

تعداد مشاوران رئیس شورای شهر رشت در هاله‌ای از ابهام

تعداد مشاوران رئیس شورای شهر رشت در هاله‌ای از ابهام

گیلانیان : عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: تعداد مشاوران رئیس شورای شهر رشت در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و با وجود سئوال از وی، حاضر به پاسخگویی نیست.

سیدرضا موسوی‌روزان ظهر امروز در جمع اعضای شورای اسلامی این شهر اظهار کرد: تعداد مشاوران رئیس شورا باید در چارچوب مقررات و ضوابط باشد و این در حالی است که از تعداد مشاوران رئیس شورا اطلاعات موثقی وجود ندارد.

وی یکی دیگر از مشکلات فعلی در شورای شهر رشت را قرار نداشتن امکانات یکسان در اختیار اعضای شورای اسلامی شهر رشت عنوان کرد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه تعدادی از اعضا راننده و خودرو در اختیار دارند، تصریح کرد: تعدادی دیگر از اعضای شورا یا فاقد خودرو و یا بدون راننده هستند.

وی گفت: از رئیس شورا می‌پرسم در حالی که اعضای شورا در شرایطی که حتی یک متر مکعب فضای فعالیت ندارند چگونه می‌تواند برای دیدارهای مردمی برنامه‌ریزی کند.

موسوی‌روزان با اشاره به اینکه دیدارهای مردم با اعضای شورای اسلامی شهر رشت یکی از خواسته‌های به‌جا و معقول آنها است متذکر شد: پس از گذشت ۱۰ ماه از فعالیت شورای اسلامی شهر رشت هنوز هم اتاقی برای فعالیت در اختیار ما قرار نگرفته است.

وی خطاب به رئیس شورای اسلامی شهر رشت خاطرنشان کرد: در مصوبات شورا آمده است که اعضای هیئت رئیسه ملزم هستند هرگونه مصوبه‌ای را به آگاهی اعضای شورا برسانند اما این سئوال وجود دارد که چرا تاکنون مصوبات هیئت رئیسه به اطلاع اعضای شورای اسلامی شهر رشت نرسیده است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی