گیلانیان
دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ Monday, 28 November , 2022
ژانویه 8, 2016 کد خبر : 44806 خبر ها

دبیرهیئت عالی گزینش ریاست جمهوری:

تعهد، تخصص و توانایی افراد هنگام گزینش سنجیده می‌شود

تعهد، تخصص و توانایی افراد هنگام گزینش سنجیده می‌شود

گیلانیان : دبیرهیئت عالی گزینش ریاست جمهوری گفت: در جذب نیروها به تعهد و تخصص و خلاقیت و توانایی و افراد توجه می‌شود و باید دقت شود تا کوچک‌ترین ظلمی به افرادی که مورد گزینش قرار می‌گیرند، نشود.

اسدالله وطنی در مراسم بزرگداشت سالرور تأسیس هیئت هسته گزینش، با بیان اینکه سالگرد صدور فرمان تاریخی و مهم حضرت امام خمینی(ره)  را در حالی گرامی می‌داریم که مسئولیت خطیر و بزرگی با توجه به موقعیت زمان با آن مواجه هستیم اظهار داشت: این مسئولیت خطیر همیشه بوده است ولی گاهی شرایط ممکن است مسئولیت را خطیرتر کند.

دبیر هیئت عالی گزینش ریاست جمهوری با اشاره به اینکه باید تفکر کرد به چه دلیلی این پیام از سوی امام(ره) صادر شد گفت: وضعیت ویژه‌ای در آن زمان حاکم بود.

وی گفت: نکاتی که امام(ره) در پیام تاریخی تأسیس بر آن تأکید کرد قابل توجه است و در آن زمان عده‌ای از بازماندگان طاغوت مشغول اذیت و آزار و تمسخر مسلمانان انقلابی بودند.

وطنی با اشاره به گروهک‌های آن زمان از نوع سوسیالیستی، کمونیستی و آمریکایی همه در حال توطئه علیه انقلاب بودند خاطرنشان کرد: در آن زمان عده‌ای در حال جلوگیری از ورود این افراد به داخل نظام بودند.

وی تأکید کرد: در آن زمان باید به‌دقت و با رعایت حدود و در نظر گرفتن تعهد و تخصص و اینکه همه جوانب سنجیده شود پیام امام(ره) گزینش‌گران را به‌درستی هدایت کرد.

دبیر هیئت عالی گزینش ریاست جمهوری با بیان اینکه باید در جذب نیروها به تعهد و تخصص و خلاقیت و توانایی و تعهد افراد توجه شود، خاطرنشان کرد: باید بارها فرمان امام خمینی(ره) را مرور کنیم و ببینیم تا چه اندازه تنگ نظری نکردن را رعایت کردیم.

وی با بیان اینکه در بررسی پرونده‌ها و صدور رأی‌ها به پیام امام خمینی(ره) به دقت توجه شود، گفت: باید دقت شود تا کوچک‌ترین ظلمی به افرادی که مورد گزینش قرار می‌گیرند، نشود.

وطنی با اشاره به اینکه برای خودمان باید کاری کنیم مسائل اخلاقی اهمیت یابد، افزود: پیامبر اسلام(ص) صاحب خلق عظیم شناخته شد و ما نیز باید این ویژگی‌ها را در خود تقویت کنیم.

وی افزود:گزینش از دو جهت سازمانی و خودسازی افراد باید توجه باشد و علم و اطلاعات خود را به‌روز کنند و مسائل اخلاقی را مورد عنایت قرار دهند.

وطنی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری درباره گزینش که  باید دلسوزانه برای انتخاب افراد اصلح تلاش شود، خاطرنشان کرد: بازنگری در دستور العمل‌های گزینش باید انجام شود و این امر برای این است که راه برای اعمال سلیقه‌ها بسته شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد