گیلانیان
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 30 January , 2023
ژوئن 6, 2012 کد خبر : 9558 خبر ها

سايت در دست به روز رساني مي باشد !

آیا الآن وقت به روز رسانی سایت استانداری گیلان است ؟

آیا الآن وقت به روز رسانی سایت استانداری گیلان است ؟

اختصاصی گیلانیان –  استانداری گیلان با اعلام آگهی استخدام و تعیین سهمیه ادارات از متقاضیان کار خواست برای تکمیل اطلاعات به سایت (پروتال ) استانداری و ادارات مراجعه نمایند .

با توجه به اینکه استانداری گیلان ۴۸ سهمیه جذب در بخش های مختلف برای شهرستان ها دارد مورد توجه بسیاری از متقاضیان کار است که با کمال تأسف سایت آن از روزهای اول اعلام آگهی روز به روز تحلیل رفت تا اینکه از شامگاه ۱۶ خرداد روسفید شد و بغیر از لوگوی سایت و کادری بر بالای بآن با عنوان ( آگهی استخدام پیمانی مختص بومی گیلان ) ” و نوشته : ( آگهی استخدام ) نوشته متحرکی را به نمایش می گذارد که ” سایت در دست بروز رسانی می باشد ” !؟

معلوم نیست با این همه ادعای کار و تلاش شبانه روزی و چه و چه ، چرا بعد از  یک سال و اند ماه حضرات نتوانستند و یا نخواستند یک کار پیش پا افتاده ای مثل پروتال استانداری گیلان را ساماندهی کنند تا در شرایط حساسی مثل اعلام استخدام پیمانی جوانان مظلوم جویای کار گیلان بتوانند به آن مراجعه و بخت خود را آزمایش نمایند ؛ ولی در مقابل پروتال استانداری مازندران با یک اشاره تمام اطلاعات مورد نیاز متقاضی کار را به معرض نمایش می گذارد .

وقتی کاری که در معرض دید و قضاوت عمومی قرار دارد و می تواند معرف تلاش و کوشش یک مجموعه بزرگ مدیریتی باشد اینقدر مورد بی مهری و یا کم محلی قرار می گیرد چگونه می توان امیدوار بود امور زیربنائی گیلان و کارهای بزرگ دیگر با علاقه تمام و بدون فوت وقت به انجام خواهد رسید ؟

علیرغم قید ( مختص بومی ) در آگهی استخدام پیمانی و کثرت علاقه آقایان به جذب فامیل و همشهری و توصیه شدگان نورچشمی مثل :

– رئیس حراست استانداری ، مازندرانی .

– رئیس پیشین سرپرست حوزه دفتر استاندار، مازندرانی .

– مدیر کل دفتر فنی ، کرجی .

– مدیر کل کتابخانه های استان که یکی دو روز آینده معرفی خواهد شد ، مازندرانی .

– پیش بینی مسئول انفورماتیک ، مازندران الاصل تهران نشین .

– پیش بینی یکی از مشاوران جوان نوشهری  که دقیقا معلوم نیست لیسانس خودش را گرفته یا خیر،  برای بازرسی .

این شایعه بر سر زبان ها است که با توجه به حضور نیروهای جوان جویای کار غیر بومی در مرکز تصمیمگیری شاید عمدی در این کار وجود دارد و می خواهند سهمیه گیلانیان به غیر بومی های مشتاق کار و پست برسد ؟!

البته چیزی که باعث تقویت این شایعه شده خبر “جوانان در پست‌های مدیریتی گیلان فعال می‌شوند” – مورخ  ۱۵ خرداد ۹۱  است که ان شاء الله از حد شایعه تجاوز نخواهد کرد.

امید است برای سر پوش گذاشتن بر ضعف های آشکار گردانندگان سایت استانداری گیلان این مطلب نیز در ردیف نقد های مخرب قرار نگیرد .

اخبار مرتبط

نظرات

 • چشم نماینده های ناظر برامور روشن !

 • فردا در جلسه شورای اداری استان که در شهرستان شفت برگزار می گردد، جلسه معارفه محمدمهدی آل حبیب مشاور اجتماعی استاندار برای اداره کل بازرسی استانداری هم برگزار خواهد شد

 • با سلام
  تیترتان ربطی به متن ندارد
  ولی درست است مطالبتان
  ۱ – اما باید گفت ۲ سال است این سایت خاک خورده و حالا که میزان مراجعه به سایت زیاد است و امکان جواب ندارد , کلا سایت و. لینک ثبت نامش هنگ میکنه برای اولین بار در طول ۵ سال اخیر در ایران استخدام پستی شده
  ۲ – تمام استانداری های کشور علاوه بر سایت فعال یک سامانه ثبت نام راه اندازی کردند تا ثبت نام از آن طریق صورت گیرد اما گیلان پستیه
  ۳ – چطور و کی این همه اطلاعات ثبت نامی باید وارد سیستم گزینش شود و کی باید کارت صادر شود برای این همه داوطلب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  خدا عالم است؟؟؟

 • سهیل کریم پور پشتمساری

  نویسنده محترم:
  ۱- جملات پایه و پیرو سخنان شما در این خبر و تحلیل با هم تناسبی ندارد چرا که به ذهن خواننده القا کرده اید که ثبت نام استخدامی از طریق سایت پرتال استانداری انجام خواهد شد که البته اینگونه نیست بلکه تنها نسخه پی دی اف اطلاعیه جهت اقدامات سنتی استخدام(پر کردن فرم و پست کردن آن) انجام می پذیرد.
  ۲-در قسمت دوم فرموده اید :”وقتی کاری که در معرض دید و قضاوت عمومی قرار دارد و می تواند معرف تلاش و کوشش یک مجموعه بزرگ مدیریتی باشد اینقدر مورد بی مهری و یا کم محلی قرار می گیرد چگونه می توان امیدوار بود امور زیربنائی گیلان و کارهای بزرگ دیگر با علاقه تمام و بدون فوت وقت به انجام خواهد رسید ؟” شما پاسخ دهید مثلاً سایت وزارت علوم به روز رسانی می شود یا سایت وزارت نفت آیا نافی انجام پروژه های کلان در کشور است؟ سخن شما نقض کل از طریق جزء نگری است.
  ۳-شما در ادامه در سلسله زنجیره وار مباحث و خبر های پیشین خود سعی کرده اید که اینگونه القا کنید که سهمیه استخدامی افراد در استان برای افراد خاصی در نظر گرفته شده است این در حالی است که سهیه استخدامی منتشره اخیر تنها مختص استانداری نبوده و بسیاری از ادارات دیگر را شامل می گردد و همچنین برای مرکز استان (در سهیمه استخدامی استانداری) هیچ پستی در نظر گرفته نشده است. و بسیاری از سهمیه های استخدامی در مناطقی چون بخشداری های مناطق و همچنین مناطق محروم می باشد لذا این موضوع نافی جذب نور چشمی ها و… است(والله عالم)
  ۴- وجود مشکلات کامپیوتری و یا به روز رسانی ها و یا تغییر در محتویات و…. در عرصه رایانه امر بدیهی است اما این انتظار به جاست که سایت استانداری گیلان نسخه پشتیبان یا …. در مواقع ضرورت داشته باشد که بتواند همواره آماده فعالیت باشد.
  من الله التوفیق

 • سلام
  بعضی چاپلوسان محترم که در پی توجیه بی کفایتی ها هستند توجه کنند که :
  ۱ – سایت استانداری بعنوان مرجع اطلاع رسانی استانداری در عصر حاضر است و مقایسه ای عوامانه با سایت دیگر استانها عیار کارآیی و کفایت مسئولان امر مربوطه را روشن میکند . فقط نگاهی به سایت خراسان و اصفهان و آذربایجان بیندازید تا ببینید که از مدیر کلی فردی بی تجربه و با سطح سواد پایین در این عرصه می نالیم و خون دل میخوریم . چرا باید در استانی که دهها استاد و دکترای علوم و مهندسی کامپیوتر داریم از این ذخایر استفاده نکنیم . واقعا نمی شود از بین اینهمه گیلانی با درجات عالی و تخصص و تجربه در امر رایانه و انفورماتیک یک فرد که توانایی مدیریت هم داشته باشد پیدا کرد که جوانی با تجربه صفر و حداقل سواد انتخاب شده. کاش میشد سطح علمی و معدل این فرد را ببینید . فقط میتوان گفت : خدایا توبه !!!
  ۲- مستخدمین نورچشمی که بیان کردند سهمیه تهران یا مازندران نبودند که برادران چاپلوس . سهمیه جذب همین استان بودند که پیش از این جذب شدند . جناب سعادتی منتظر باشید که ما جوانان گیلانی سر پل صراط منتظر حضرتعالی هستیم .
  ۳- حضرت والای توجیه گر مشکلات کامپیوتری کاملا هم اجتناب پذیر است به شرطی که کار دست اهل باسوادش باشد . الان مشکلات شبکه و سایت را ثانیه ای باید حل کنند و در شرکتها و نهادهای مجرب اگر خرابی به ساعت برسد آن را فاجعه میدانند . هم نرم افزارهای پشتیبان گیر باید باشد و هم سخت افزار ها و سرورهای پشتیبان جان برادر .
  سالها درس خواندم و امیدوار بودم به خدمت در آرمانشهر شیعی . و حالا پس از ده سال کار ناامیدم از بس که بی کفایتی دیدم و بیسوادی . امیدم به حکومت مولاست .
  یا علی

 • چند نکته در باب آزمون استخدامی گیلان:
  ۱- اطلاعیه استخدام از طریق انتشار در روزنامه نقش قلم۱۳/۳/۹۱ قابل دسترسی بوده است.
  ۲- با توجه به زمان انتشار آگهی اطلاع رسانی از طریق صدا و سیمای استان به صورت زیرنویس و خبر صورت گرفت
  ۳- برای جلوگیری از ترافیک زیاد و احتمال عدم دسترسی کاربران به اطلاعیه استخدام علاوه بر پرتال استانداری فرم انتشار آگهی از طریق سایت سایر دستگاههای اجرایی استان نظیر: ۱-راه و شهرسازی،۲- بیمه خدمات درمانی،۳- بهزیستی،۴-فرهنگ و ارشاد اسلامی،۵- ثبت احوال،۶- انتقال خون و ۷- پزشکی قانونی هم قابل دسترسی بود که این موضوع از طریق اخبار اطلاع رسانی شده بود
  ۴- سایت استانداری هم به رغم اینکه در حال بروز رسانی بوده، اما اطلاعیه استخدام و اخبار مربوط به آن در همان صفحه اول قابل دسترسی بوده و می باشد
  ۵- مشکل نا خوانا بودن یکی از صفحات انتشار آگهی که مربوط به نداشتن فونت مربوطه توسط دریافت کنندگان آگهی بوده است نیز اصلاح و فایل اصلاحی برای کلیه داوطلبان قابل بهره برداری بوده است.
  این مطالب از باب اطلاع رسانی بوده و قضاوت با خوانندگان محترم می باشد

 • سلام
  تازه تو تمام سایت هایی که فایل بوده صفحه ۷ که مال سهمیه استانداری بود ناخوانا بوده!!!
  چرا ؟

 • با سلام

  میخواهم بدانم که در استان گیلان یک نفر مهندس (کارشناس / کارشناس ارشد )عمران پیدا نمیشود جهت پست استانداری که یک نفر مازندرانی و با …………. آمده شده استاندار !!!!!!!!!!
  آخر چرا باید حتما پست های مهم اجرایی را به ………. واگذار کنند مگر بقیه ملت وطن فروش خائن هستند ؟!!!!!
  یک نفر از چند سازمان و اداره دولتی باید حقوق دریافت کند ؟
  بخاطر همین رفتار هاست که بیکاری متخصصان در ایران بیداد میکند مگر به متخصصین و به تخصص آنان شک دارند و متخصصان را غرب زده میدانند؟
  طراحی و پشتیبانی از یک سایت یا همان پورتال جوملایی مگر چقدر دشوار است؟
  اینجانب چند سالی است در زمینه طراحی سایت و امنیت شبکه با مدرک کارشناسی نرم افزار و با معدل کل ۱۷ ،فعال هستم دریغ از یک شغل درست و حسابی دریغ از یک درامد کافی

  میدانم مدیر محترم این سایت نظر بنده را منعکس نمیکند ولی با این وجود نوشتم

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی