گیلانیان
دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ Monday, 28 November , 2022
ژانویه 10, 2016 کد خبر : 44939 خبر ها

تقویت نیروی انسانی و تجهیز بیمارستانهای آماده بهره برداری ضروری است

تقویت نیروی انسانی و تجهیز بیمارستانهای آماده بهره برداری ضروری است

گیلانیان : استاندار گیلان ظهر امروز دردیدار با معاون وزیر بهداشت گفت : تقویت نیروی انسانی و تجهیز بیمارستانهای آماده بهره برداری ضروری است.

دکتر محمدعلی نجفی در این دیدار به سفر ۲ روزه وزیر بهداشت به گیلان در اسفند ماه سال ۹۳ اشاره کرد و افزود : برخی از بیمارستان ها در استان افتتاح شدند اما نیازمند تقویت نیروی انسانی هستند.

وی بر ضرووت تجهیز بیمارستان‌های در حال احداث استان تأکید و خاطر نشان کرد : بیمارستان‌های رضوانشهر و آستارا پیشرفتی بالای ۹۰ درصد دارد که برای تجهیز آن باید تمهیدات لازم اتخاذ شود تا در موعد مقرر به بهره‌برداری برسد.

نماینده عالی دولت در گیلان  همچنین بر ضرورت جمع آوری و ساماندهی پسماند و پساب بیمارستان‌های استان تأکید و تصریح کرد : باتوجه به حجم بالای تولید آلودگی توسط فاضلاب بیمارستانی و حساسیت موجود در بخش قضایی و محیط زیست پیگیری جدی دراین بخش بسیار ضروری است.

معاون برنامه‌ریزی، هماهنگی و امور حقوقی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  نیز در این دیدار به دستورات ویژه وزیر بهداشت در سفر به استان گیلان اشاره کرد و افزود : تمامی موارد شخص وزیر دستور دادند به صورت قاطع و جدی در حال پیگیری و انجام است.

طاهر مرهبتی خاطر نشان کرد : وزارت بهداشت در پروژه‌های احداث بیمارستان ها و کلنیک‌های ویژه در هر کدام که پیشرفت ساختمانی بالای ۹۰ درصد داشته باشد اقدام به تجهیز و آماده سازی برای افتتاح خواهد کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد