گیلانیان
دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 6 February , 2023
دسامبر 9, 2013 کد خبر : 22944 خبر ها

معاون سیاسی و امنتی استانداری گیلان :

تلاش دولت برای رفع مشکلات، فضای نشاط در جامعه ایجاد کرده است

تلاش دولت برای رفع مشکلات، فضای نشاط در جامعه ایجاد کرده است

گیلانیان : معاون سیاسی ، امنیتی استاندار گیلان گفت : تلاش دولت تدبیر و امید برای رفع مشکلات، موجب ایجاد نشاط در فضای جامعه شده است

محمد احمدی پور عصر یکشنبه در جلسه شورای اداری استان اظهار کرد: ارائه راهکارهای دولت تدبیر و امید برای رفع مشکلات، روحیه امید و فضای شادی و نشاط در جامعه ایجاد کرده است.

وی با اشاره به انتخابات باشکوه ۲۴ خرداد افزود: در این انتخابات پس از سه دهه ای که از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می گذرد، و با رهنمودهای مقام معظم رهبری، اعتدال گرایی توسط مردم راه برون رفت از مشکلات و بحران های جامعه انتخاب شد .

معاون سیاسی – امنیتی استاندار گیلان با اشاره به عملکرد ۱۰۰ روزه دولت تدبیر و امید خاطر نشان کرد : فراهم شدن زمینه حل یکی از مهمترین مسائل سیاسی ایران با تدبیر رییس جمهوری مهمترین عملکرد دولت در این ۱۰۰ روز بود .

احمدی پور در ادامه سخنانش قرار گرفتن در مسئولیت ها را توفیق خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی و موهبتی بزرگ دانست که به افراد اعطا می شود.

وی حوزه سیاسی را به لحاظ دربرگیری بخش های سیاسی ، امنیتی ، اجتماعی ، فرهنگی و عمرانی حوزه ای گسترده دانست و تصریح کرد: مدیریت صحیح حوزه سیاسی با ایجاد امنیت، توسعه پایدار را محقق می کند .

معاون استاندار گیلان با اشاره به اهمیت احساس امنیت در جامعه و نقش آن در گسترش فعالیت های اقتصادی گفت : سرمایه از نظر فعالان اقتصادی، ترسوترین موجود تعریف می شود .

احمدی پور با بیان اینکه احساس امنیت توسط مدیران در جامعه ایجاد می شود گفت: همه مدیران باید نسبت به این مسئله احساس مسئولیت کرده و بدانند که فاصله امنیت و ناامنی در جامعه اندک است.

ˈمحمد احمدی پورˈ در جلسه شورای اداری استان که عصر یکشنبه در استانداری گیلان برگزار شد؛ به عنوان معاون جدید سیاسی – امنیتی استاندار گیلان معرفی شد./منبع : ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی