گیلانیان
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ Sunday, 20 October , 2019
مهر ۱۶, ۱۳۹۵ کد خبر : 53084 خبر ها

تلاش پلیس برقراری نظم در عزاداری های حسینی است

تلاش پلیس برقراری نظم در عزاداری های حسینی است

گیلانیان : فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان گفت: پلیس همگام با سوگواران محرم، برای برقراری نظم در عزاداری های حسینی تلاش می کند.

سردار محمدرضا میرحیدری در نشست تعاملی با حوزه علمیه استان که به مناسبت هفته ناجا برگزار شد، بیان کرد: تدین و همدلی مردم، گیلان را به امن ترین استان ها تبدیل کرده است.

وی با تصریح بر اینکه در عزادارای های محرم پلیس همگام با عزاداران است، افزود: هیأت ها باید رابط خود با پلیس را معرفی و آموزش دهند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با تاکید براینکه هرجایی که مردم نیاز به پلیس داشته باشند ما آماده خدمت رسانی هستیم، ادامه داد: استمرار همیاری مردم با پلیس، امنیت را پایدار و استوار خواهد کرد.

وی گفت: جرم مهمی که در ابتدای سال رخ داد، با عنایت خداوند در کمتر از ۲۴ ساعت سارقان مسلح دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی گیلان با تصریح بر اینکه سرقت مسلحانه بانک در یکی از مناطق آستانه اشرفیه کمتر از ۷۲ ساعت کشف شد، خاطرنشان کرد: پلیس استان یک لحظه در کشف جرایم و مبارزه با مجرمان غفلت نخواهد کرد.

سردار میرحیدری با اشاره به اینکه پلیس گیلان با اقدامات شبانه روزی رتبه دوم کشوری کاهش جرایم را ثبت کرده، یادآور شد: متلاشی کردن باندهای قاچاق و دستگیری قاچاقچیان ۲۹ درصد افزایش یافته است.

وی با تاکید براینکه آمار تصادفات گیلان باید از کاهش شش درصدی به کاهش آماری بیشتری برسد، ادامه داد: ۴۶ درصد کاهش جرایم مهم در استان داشتیم.

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه پلیس با روحیه جهادی و بسیجی در حال خدمت رسانی است، افزود: فرماندهان و کارکنان جهادی مورد تجلیل و قدردانی قرار خواهند گرفت.

وی با بیان اینکه اقدات فرهنگی زیادی نیز با طرح گیلان مطهر در مناطق گردشگری توسط پلیس انجام شده، خاطرنشان کرد: طرح صبح صادق از دیگر طرح های فرهنگی پلیس است که در سطح شهر و جاده ها اجرا خواهد شد.

سردار میرحیدری با تاکید براینکه پلیس اماکن با تخلفات این حوزه برخورد خواهد کرد، ادامه داد: مردم با تکیه بر اعتقادات باید پشتیبان پلیس باشند تا به امنیت اجتماعی و فرهنگی استان خدشه ای وارد نشود.

۱۱ تا ۱۷ مهر ماه هفته نیروی انتظامی با شعار همه با هم برای امنیت و آرامش نامگذاری شده است./ منبع : واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

خسارت ۵۷ میلیارد تومانی سیل اخیر به راه های گیلان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان :

خسارت ۵۷ میلیارد تومانی سیل اخیر به راه های گیلان

هنوز کد گمرک ‌بندر آستارا در سامانه مرکزی ثبت نشده است

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان :

هنوز کد گمرک ‌بندر آستارا در سامانه مرکزی ثبت نشده است

– نوروزHomayoun Shajarian – Norouz