گیلانیان
چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 30 November , 2022
ژانویه 9, 2013 کد خبر : 16303 خبر ها

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان :

تمامی کارگران شاغل در استان گیلان طبق قانون باید بیمه شوند

گیلانیان : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان گفت: تمامی کارگران شاغل در استان طبق قانون باید بیمه شوند حتی اگر یک هفته در جایی کار کرده باشند.

خلیل حنیف افزود: بیمه چیزی نیست که فقط مزیت کارگر را در نظر گرفته باشد بلکه کارفرما نیز از مزایای آن بهره مند است. وی همچنین به اهمیت و جایگاه بیمه در امر تولید اشاره کرد و اظهارداشت: شرایط بیمه یک شرایط اجبار برای حفظ نیروی کار و کمک به سلامت انسانهاست.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان از طراحی دفاتر کاریابی در استان خبر داد و گفت: تنها در رشت هفت دفتر کاریابی به فعالیت مشغول است. وی افزود: متقاضان کار به دفاتر کاریابی مراجعه می کنند چون این دفاتر بصورت مداوم و مستمر فرصت های شغلی را رصد می کنند.

حنیف ادامه داد: علاوه بر این در ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان میز پیگیری اشتغال هم دایر است. وی گفت: چند سالی است که  شعارهایی که مقام معظم رهبری برای نامگذاری سال انتخاب می کنند اقتصادی است و دولت هم در این رابطه همچون مشاغل خانگی اعتبارات خوبی را اختصاص داده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با اشاره به هزینه های اندک راه اندازی مشاغل خانگی یادآورشد: این مشاغل با اعتباراتی که به آنها اختصاص داده می شود از حلقه های موثر تولید در کشور است . منبع : مهر

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد