گیلانیان
دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 6 February , 2023
ژانویه 16, 2014 کد خبر : 23790 خبر ها

تندیس «دکتر چمساز» در شهر خمام رونمایی می‌ شود

تندیس «دکتر چمساز» در شهر خمام رونمایی می‌ شود

اختصاصی گیلانیان : به‌پاسداشت ۶۰ سال خدمات صادقانه و خالصانه دکتر (امین چمساز) ، پزشک خیر و انساندوست شهر خمام در آینده نزدیک طی مراسمی تندیس این پزشک در یکی از میادین شهر نصب خواهد شد .

ساخت تندیس نیم تنه‌ی دکتر چمساز به ارتفاع ۷۰ سانت که مراحل پایانی ساخت خود را طی می نماید قرار است بر روی سکویی به ارتفاع ۱۳۰ سانتی‌متر نصب شود مورد بازدید بخشدار خمام و پیشنهاد دهندگان این لوح سپاس انسانی قرار گرفت .

بخشدار خمام در این بازدید گفت : دکتر چمساز در طول سال‌های گذشته خدمات بی‌منتی را به مردم خمام ارائه نموده، از فقرا دردهایی را برداشته و از آنان دستگیری نموده است.

حسین ذاکر استقامتی، تصریح کرد : مردم بسیاری که در برهه‌ای از زمان پولی برای مداوای خود یا نجات جان فرزند و یا سایر عزیزان خود نداشتند به وسیله این پزشک خیر و انساندوست سلامتی خود و عزیزان شان را بازیافتند و امروز به پاس آن همه خدمات صادقانه و خالصانه با ساختن این تندیس می خواهند خوبی های این پزشک را برای خود و آیندگان خود پاس بدارند .

وی ادامه داد : منظور از ساخت و رونمائی تندیس دکتر چمساز احترام به خدمت و خوبی ها است که دکتر الگوی بسیار مناسبی برای این مهم بوده است .

استقامتی با بیان اینکه لازم است با مصوبه شورای شهر خمام میدانی به نام دکتر امین چمساز توسط شهرداری احداث و تندیس وی در آن میدان رونمائی شود .

گفتنی است دکتر چمساز در شهر خمام از چنان محبوبیتی برخوردار است که وقتی این پزشک در برنامه مهتاب شبان شبکه باران حضور پیدا کرد مردم شهر خمام با گذاشتن تلویزیون در پیاده روهای خیابان به تماشای این برنامه نشستند ./برگرفته از خمام نیوزdscf6068

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی