گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
فوریه 1, 2022 کد خبر : 83076 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

فرمانده سپاه قدس گیلان :

تنها راه حل رفع مشکلات کشور توجه به فرهنگ دفاع مقدس است

تنها راه حل رفع مشکلات کشور توجه به فرهنگ دفاع مقدس است

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به نقش مهم دفاع مقدس در حل مشکلات جامعه گفت: باید با استفاده صحیح از فرهنگ دفاع مقدس راه را برای حل مشکلات جامعه هموار کرد.

سردار محمد عبدالله پور عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل جدید بنیاد حفظ و نشر آثار و ارزش‌های دفاع مقدس در سالن اجتماعات الغدیر استانداری با بیان اینکه فرهنگ دفاع مقدس باید در جامعه نهادینه شود، اظهار کرد: شهدا راه روشن هدایت کشور بوده و باید از این ظرفیت در راستای هدایت جامعه استفاده شود.

وی با اشاره به نقش مهم دفاع مقدس در حل مشکلات جامعه گفت: باید با استفاده صحیح از فرهنگ دفاع مقدس راه را برای حل مشکلات جامعه هموار کرد و در این خصوص امام (ره) فرمودند “جنگ ما فتح فلسطین را به دنبال خواهد داشت” و این‌ حاصل از خودگذشتگی‌ها در هشت سال دفاع مقدس است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر جانفشانی‌های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس بیان کرد: رزمندگان کمک مردم، نیروهای مسلح و رهبری امام (ره) و وحدت ایجاد شده در آن زمان توانستیم جنگ تحمیلی را با پیروزی پشت سر بگذاریم و شهدا نیز با از خودگذشتگی خود مقابل دشمن ایستادند و اهداف انقلاب را پیش بردند.

عبدالله پور نقش استفاده از ظرفیت جوانان در دوران دفاع مقدس را بسیار موثر دانست و تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس تمام کشورهای بلوک شرق و غرب علیه جمهوری اسلامی بوده و تمامی امکانات خود را در اختیار رژیم بعث عراق گذاشتند ولی جوانان این مرز و بوم نشان دادند که در اوج مظلومیت می‌توان روی پای خود ایستاد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی