گیلانیان
چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 30 November , 2022
آوریل 28, 2012 کد خبر : 8430 خبر ها

مهندس جعفر زاده صريحا اعلام كرد :

گیلانیان ، توانایی اداره و ساختن استانشان را دارند

گیلانیان ، توانایی اداره و ساختن استانشان را دارند

گیلانیان : غلامعلی جعفرزاده نامزد حاضر در رقابت های دور دوم انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه رشت با طرح این پرسش که ” به راستی سهم گیلان کجاست ؟! ” از وضعیت مدیریتی فعلی استان شدیدا انتقاد کرد و گفت : در این مدت به همراه اعلام برنامه های خود به مردم شریف گیلان ، صریحا به عملکرد مدیریت ارشد استان اشاراتی نمودم که علی الظاهر به مزاق مسئولین مربوطه خوش نیامده است ! حال اینکه مسئول از لحاظ معنی لغوی هم لازم است که مورد سوال قرار گیرد و در برابر مردم واقعاً مسئول است و باید پاسخگو باشد ! متاسفانه می بینیم که از نجابت مردمان گیلان سوءاستفاده شده است و با گماردن مدیران نالایق غیر بومی ، گیلان را به محل آزمون و خطای نامدیران تبدیل کرده اند.

جعفرزاده افزود : خوشبختانه با هماهنگی دکتر تامینی نماینده محترم رشت و مهندس لاهوتی نماینده محترم لنگرود هشدارهای لازم به وزارت کشور داده شد و باید تصمیمی جدی در خصوص این وضعیت گرفته شود.  همه می دانند استان ما دارای جوانان شایسته ای از جمیع جهات به وی‍ژه علمی و اعتقادی است ، جوانان گیلان همواره حائز رتبه های برتر در کنکور هستند و این نشان از هوش و ذکاوت بالای مردمان این خطه دارد ولی با نهایت تاسف یک سالی است که می بینیم فرصت های شغلی گیلان در اختیار افرادی با کمترین سطح تحصیلات آنهم از سایر استانها قرار می گیرد و انبوهی از افراد نا آشنا حتی به زبان و فرهنگ گیلانیان در پست های مهم جا خوش کرده اند.

کاندیدای دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رشت گفت: چرا گیلان با بیش از یکصد سال قدمت استان بودن تنها یک وزیر آنهم برای یک دوره کوتاه مدت و در ضعیفترین رده داشته اما استانی با تنها ۳ نماینده در مجلس تا به امروز ۱۷ وزیر در کشور داشته است؟! علت چیست ؟

براستی سهم گیلان کجاست ؟! اگر توانایی در مردم این مرز و بوم نیست با صراحت اعلام و تکلیف ما را روشن کنید ؟!

جعفرزاده گفت: من با مردم شهرم و استانم عهد بستم اگر لایق بودم در مجلس حنجره آنان باشم و اعلام نمایم :

آقایان ما مردم گیلان ، گیل مردان ، گیل زنان توانایی این را داریم خودمان استان خودمان را اداره کنیم و بسازیم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد