تبلیغ
پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ Thursday, 18 October , 2018
مهر ۱۸, ۱۳۹۷ کد خبر : 69759 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان :

تور جهانی والیبال در منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود

تور جهانی والیبال در منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود

گیلانیان : تور جهانی والیبال از ۲۳ تا ۲۷ مهرماه با حضور کشورهای لهستان، روسیه، چک، ایتالیا، نروژ، سوئد، عمان، اسلوونی، قزاقستان، تایلند و ایران در منطقهآزاد انزلی برگزار می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان عصر امروز در نشست خبری والیبال ساحلی منطقه آزاد انزلی در رشت اظهار کرد: با توسعه منطقه آزاد ورزش استان گیلان تقویت‌شده است.

مریم بخشی با اشاره به استعدادهای نهفته در گیلان در حوزه‌های ورزشی افزود: وجود زیرساخت‌های مناسب ورزشی در منطقه آزاد انزلی موجب شده تا رویدادهای بزرگی در سطح ملی و بین‌المللی در استان رقم بخورد.

وی برگزاری تور بین‌المللی مسابقات والیبال در گیلان را حائز اهمیت برشمرد و گفت: نیازمند همراهی و همکاری رسانه‌ها برای توسعه توریسم ورزشی هستیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان بر لزوم همکاری همه‌جانبه هیئت‌های ورزشی برای بهتر برگزار شدن این دوره از مسابقات تأکید کرد و گفت: این رویداد ورزشی بزرگ باید با همراهی هیئت ورزشی و ورزش دوستان به بهترین وجه در استان برگزار شود.

رئیس هیئت والیبال استان گیلان نیز در نشست خبری با اشاره به برگزاری تور جهانی والیبال از ۲۳ تا ۲۷ مهرماه با حضور ۱۱ کشور اظهار کرد: در این دوره از مسابقات تیم‌هایی از کشورهای لهستان، روسیه، چک، ایتالیا، نروژ، سوئد، عمان، اسلوونی، قزاقستان، تایلند و ایران حضور دارند.

حسین خاکزاد با اشاره به اینکه بعضی از کشورها خارجی تا چهار تیم نیز به این دوره از مسابقات اعزام می‌کند افزود: از ایران در این سؤال شرکت خواهند کرد.

وی با اشاره به جایزه نقدی در نظر گرفته برای تیم‌های برتر گفت: برای تیم‌های اول تا هشتم جایزه نقدی پنج هزار دلاری در نظر گرفته‌شده است.

معاون منطقه آزاد انزلی نیز در این نشست به آماده‌سازی زیرساخت‌های ورزش در منطقه آزاد خبر داد و اظهار کرد: تعدادی از مراکز ورزشی در منطقه آزاد انزلی طی چند سال اخیر ایجادشده که از اهداف آن تقویت توریسم ورزشی است.

فاتحی با اشاره به تور والیبال در منطقه آزاد برای نخستین بار افزود: مقدمات این تور در منطقه آزاد انجام‌شده است.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات شطرنج و بروز استعدادها گفت: پس از برگزاری مسابقات شطرنج استعدادهای زیادی شکوفا شد که امیدواریم این دوره از مسابقات نیز گامی در راستای بروز استعدادها باشد.

این دوره از مسابقات جهانی که در مجموعه سیروس قایقران منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود ۱۱ کشور حضور دارند که گزارش رویدادهای آن از طریق فدراسیون جهانی والیبال پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

قابل توجه بیمه شدگان تامین اجتماعی :

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

قابل توجه استاندار محترم:

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

محور رودبار منجیل چالش ترافیکی گیلان

فرمانده پلیس راه گیلان :

محور رودبار منجیل چالش ترافیکی گیلان

برای حل مشکل نظام بانکی،نقدینگی،اشتغال وتورم تصمیم‌های جدی بگیرید

رهبر معظم انقلاب اسلامی در جلسه دو ساعت و نیمه با سران قوا درباره مسائل اقتصادی:

برای حل مشکل نظام بانکی،نقدینگی،اشتغال وتورم تصمیم‌های جدی بگیرید

بارگیری بیش از ۷۰ درصدی پستهای انتقال برق

مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان:

بارگیری بیش از ۷۰ درصدی پستهای انتقال برق

ظریف تضمینی برای حل مشکلات با FATF نداد

سیاست خارجی در هفته‌ای که گذشت؛

ظریف تضمینی برای حل مشکلات با FATF نداد