گیلانیان
شنبه ۲ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 24 September , 2022
فوریه 18, 2014 کد خبر : 24868 خبر ها

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار رشت:

توزیع میوه شب عید از ۲۵ اسفند ماه در رشت آغاز می شود

توزیع میوه شب عید از ۲۵ اسفند ماه در رشت آغاز می شود

گیلانیان : مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار رشت با اشاره به آمادگی این سازمان در خصوص توزیع میوه شب عید گفت: توزیع میوه شب عید از ۲۵ اسفند ماه در رشت آغاز می شود.

مجتبی ماه پسند در خصوص توزیع میوه شب عید اظهار کرد: براساس نیاز مردم به میوه در شب عید و ایام تعطیلات نوروز، توزیع میوه شب عید از ۲۵ اسفند ماه در سطح شهر رشت آغاز می شود.

وی با اشاره به ذخیره سازی میوه شب عید افزود: با توجه به تجربه سالهای گذشته، با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، توزیع میوه ایام نوروز در ۱۰ نقطه از شهر رشت انجام می شود.

ماه پسند ادامه داد: با ارائه عرضه میوه شب عید، قیمت میوه را در بازار تثبیت می کنیم تا شهروندان برای تهیه آن با نگرانی روبه رو نشوند.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار رشت با بیان اینکه هدف ما، بررسی راهکارهایی برای جلوگیری از سوء استفاده سودجویان در ایام خرید شب عید است، تصریح کرد: در شب عید به دلیل افزایش تقاضای برخی کالاها، با افزایش قیمت آن ها روبرو هستیم.

وی با اشاره به اینکه همه ساله با نزدیک شدن به ایام عید عده ای اقدام به گرانی اجناس خاص می کنند، گفت: گران فروشی در این ایام خریدار هم دارد و سودجویان که اطمینان دارند مردم از مایحتاج خاص این ماه چشم پوشی نمی کنند، قیمت ها را بالا می برند و برچسب هایی بر اقلام خود می چسبانند که خرید را برای قشری از جامعه غیرممکن می کند.

ماه پسند، اظهار کرد: هر ساله نمایشگاه بهاره در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان گیلان برگزار می شود این در حالیست که در تلاشیم تا شعبه دوم این نمایشگاه را با هماهنگی های انجام گرفته در سالن وارش شهرداری رشت واقع در بلوار مدرس، جنب آتش نشانی برگزار کنیم.

وی با اشاره به آمادگی این سازمان در خصوص توزیع مرحله دوم سبد کالا خاطرنشان کرد: در مرحله اول توزیع سبد کالا که در سالن وارش شهرداری رشت در حال انجام است، روزانه حدود پنج هزار سبد آماده سازی می شود به گونه ای که از رضایت مندی نسبی مردم برخوردار است.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری رشت از شهروندان خواست با مراجعه به این مرکز نسبت به تهیه سبد کالای خود براساس سهمیه تخصیصی اقدام کنند./منبع : ایسنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی