تبلیغ
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ Wednesday, 14 November , 2018
اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۷ کد خبر : 66887 خبر ها

توسعه تعاملات اتاق اصناف ایران :

توسعه تعاملات اتاق اصناف ایران با کشور اتریش در دستور کار است

توسعه تعاملات اتاق اصناف ایران با کشور اتریش در دستور کار است

گیلانیان : نائب رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه واحد‌های صنفی مستقر در کشور ۲۰ درصد تولید ناخالص ملی ایران اسلامی را در اختیار دارند گفت: توسعه تعاملات اتاق اصناف ایران با کشور اتریش دنبال می‌شود.

جلاالدین محمد شکریه ظهر امروز در دیدار سفیر کشور اتریش در ایران با شهردار رشت با اشاره به اینکه رشت مهد مفاخر علمی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی است اظهار داشت: شهر رشت علاوه بر مزیت‌های یاد شده از نعمت‌های گردشگری، صنعتی و کشاورزی برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه شهر رشت آمادگی افزایش تعاملات در حوزه‌های مختلف را با کشور اتریش دارد و امید است کارگروه‌های تخصصی برای تحقق این اقدامات تشکیل شود گفت: اتاق اصناف ایران و شهر رشت در تمامی سطوح آمادگی همکاری و تعامل با کشور اتریش را دارد.

نائب رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه ارتقای تعاملات همکاری بین دو کشور از سوی شهر رشت به طور ویژه دنبال می‌شود تصریح کرد: در حال حاضر ۳ میلیون واحد صنفی با ایجاد ۹ میلیون اشتغال در سطح جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند.

شکریه با تاکید بر اینکه واحد‌های صنفی مذکور ۲۰ درصد تولید ناخالص ملی ایران اسلامی را در اختیار دارند خاطرنشان کرد: صنف و صنعت در سایه اتاق بازرگانی در ایران اسلامی چرخه اقتصاد کشور را به حرکت در می‌آورند و موجب توسعه رونق اقتصادی می‌شوند.

نائب رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به اینکه امید است توسعه تعاملات و همکاری دو کشور جمهوری اسلامی ایران و اتریش تداوم یابد تصریح کرد: اتاق اصناف ایران آمادگی توسعه تعاملات را با کشور اتریش دارد و این هدف به‌درستی دنبال می‌شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

صنعت چاپ از مولفه های مهم توسعه اقتصادی است

دکتر دلخوش در بازدید از شرکت چاپ و نشر نوین:

صنعت چاپ از مولفه های مهم توسعه اقتصادی است

محرومیت‌زدایی در اولویت “بسیج و سپاه” است

فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران :

محرومیت‌زدایی در اولویت “بسیج و سپاه” است