گیلانیان
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ Monday, 10 August , 2020
فوریه 8, 2020 کد خبر : 77008 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

استاندار گیلان :

توسعه گردشگری آستارا معیشت مردم منطقه را متحول می‌کند

توسعه گردشگری آستارا معیشت مردم منطقه را متحول می‌کند

گیلانیان : استاندار گیلان گفت: امیدواریم با توسعه حوزه گردشگری شهرستان آستارا زمینه خدمت بیشتر و افزایش سطح معیشتی مردم بیش از گذشته فراهم شود.

ارسلان زارع ظهر امروز در آیین افتتاح هتل آپارتمان نور امامزادگان ابراهیم و قاسم(ع) این شهرستان اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین حوادث تاریخی، سیاسی عصر معاصر است.

استاندار گیلان با بیان اینکه رمز موفقیت ملت ایران وحدت بین اقوام و ادیان مختلف کشور است افزود: وحدت کلمه و انسجام ملی مردم و پیروی از ولایت مطلقه فقیه رمز موفقیت ایران اسلامی است.

زارع با تاکید بر اینکه ملت غیور و ولایتمدار ایران همواره از گردنه‌های سخت عبور کرده‌اند تصریح کرد: ملت غیور ایران بارها ثابت کرده‌اند که در برابر استکبارجهانی و تحریم‌های ظالمانه آمریکا ایستادگی می‌کنند.

وی بهره‌مند شدن از ۳ اصل توکل بر خدا، اتحاد و انسجام و پیروی از مقام معظم رهبری را نویدبخش موفقیت در عصر حاضر دانست و گفت: امنیت و آرامش کنونی ایران عزیزمان استمرار عزت این ملت بزرگ و وحدت مردم و مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

استاندار گیلان شهرستان مرزی بندر آستارا را یکی از شهرستان‌های مهم کشور دانست و خاطرنشان کرد: شهرستان مرزی بندر آستارا به‌عنوان پیشانی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از لحاظ اجتماعی، سیاسی، امنیتی و اقتصادی برای مسئولان و مردم بسیار مهم است.

زارع با قدردانی از زحمات مسئولان شهرستان در راستای رفع مشکلات و توسعه اقتصادی آستارا افزود: شهرستان مرزی بندر آستارا پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های بسیاری در حوزه‌های گردشگری، اقتصادی و تجاری دارد.

وی با اشاره به اینکه تالاب استیل عباس‌آباد از ظرفیت‌های بالفعل این شهرستان است تصریح کرد: امیدواریم با توسعه حوزه گردشگری این شهرستان زمینه خدمت بیشتر و افزایش سطح معیشتی مردم بیش از گذشته فراهم شود.

استاندار گیلان با اشاره به فرا رسیدن ۲۲ بهمن از مردم قدرشناس استان گیلان به‌ویژه مردم مرزنشین شهرستان آستارا دعوت کرد تا در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن با حضور حداکثری برگ زرین دیگری را در تاریخ استان گیلان به ثبت برسانند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*