گیلانیان
جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱ Friday, 27 January , 2023
آوریل 1, 2013 کد خبر : 17914 خبر ها

در جلسه مجمع نمایندگان در بیت نماینده ولی فقیه عنوان شد :

توسعه ی گیلان در گرو تعامل جمعی ست

توسعه ی گیلان در گرو تعامل جمعی ست

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان دیروز در دیدار استاندار و مجمع نمایندگان گیلان، اتحاد و همدلی مسئولان و دست اندرکاران را برای تسریع در روند توسعه ی استان و رفع محدودیت ها ضروری دانست و گفت: تحقق اهداف پیش بینی شده در سال جدید که بر محور خلق حماسه ی سیاسی و حماسه ی اقتصادی استوار است با تعیین استراتژی جدید و برنامه ریزی بهینه قابل تحقق است و تعامل مدیران اجرایی و نمایندگان مردم در این عرصه نقشی تعیین کننده دارد.

آیت الله قربانی با اشاره به ظرفیت های عظیم اقتصادی و طبیعی گیلان تصریح کرد: بهره گیری بهینه از این ظرفیت ها نیازمند برنامه ریزی حساب شده و مدیریتی کارآمد است.

امام جمعه ی رشت با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان حماسه ی سیاسی و حماسه اقتصادی از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: این مهم می تواند استراتژی جدید برای جهش اقتصادی و خلق حماسه ی ماندگار سیاسی تعریف کند.

نماینده ولی فقیه در گیلان همچنین حضور پرشور مردم در عرصه های سرنوشت ساز را در گرو پیوند مستحکم ملت با حاکمیت دانست و افزود: با خدمت مخلصانه و تلاش های صادقانه و خستگی ناپذیر متولیان موجب پیوند هرچه بیشتر ملت با حاکمیت می شوند.

استاندار نیز در این نشست به ارایه ی گزارشی از روند تخصیص اعتبارات عمرانی گیلان در سال ۹۱ پرداخت و اضافه کرد: پارسال ۵ هزار میلیارد تومان از محل اعتبارات دولتی – خصوصی و صندوق توسعه ملی و فروش اوراق مشارکت برای اجرای انواع طرح های عمرانی – تولیدی و خدماتی در گیلان هزینه شد.

کیهان هاشم نیا با بیان اینکه عمده ترین تلاش دستگاههای اجرایی اتمام ۴۱ طرح مهر ماندگار در گیلان است افزود: ۱۰۰ درصد اعتبارات مورد نیاز این طرح ها نیز از سوی دولت تخصیص یافته و روند اجرای آن طبق برنامه ی زمانبندی ادامه دارد.

ناصر عاشوری رئیس مجمع نمایندگان گیلان نیز در این نشست بر ضرورت پیگیری مسایل و مشکلات استان تاکید کرد و گفت: پیگیری مستمر راه برون رفت از محدودیت های اجرایی ست.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی