گیلانیان
شنبه ۲ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 24 September , 2022
اکتبر 10, 2014 کد خبر : 30400 خبر ها

توقیف ۱۰۲ شناور متخلف در گیلان

توقیف ۱۰۲ شناور متخلف در گیلان

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان از توقیف ۱۰۲ فروند شناور متخلف توسط پلیس مرزبانی این استان خبر داد.

ابراهیم قائدرحمتی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این شهر با تبریک اعیاد قربان و غدیر با بیان اینکه شعار امسال «پلیس، تلاش جهادی، کارآمدی، اقتدار» است، اظهار کرد: تلاش پلیس حرکت در این راستا است.

وی ارائه عمل خالصانه و مخلصانه برای رضای خداوند به طور خستگی‌ناپذیر و بی‌منت را تلاش جهادی نامید و افزود: تلاش جهادی برای تمام دستگاه‌ها از جمله پلیس ضرورت است.

فرمانده انتظامی گیلان ادامه داد: تلاش جهادی از دستاوردهای ارزشمند در دوران دفاع مقدس است.

وی یکی از محورهای مهم در توسعه کشور را امنیت اجتماعی عنوان کرد و گفت: پلیس با درک صحیح شرایط اعتمادسازی را راهبرد خود قرار داده است.

قائدرحمتی خاطرنشان کرد: پلیس با تلفیق سرمایه‌های انسانی و مادی، کاهش آسیب‌ها و جرایم اجتماعی را در دستور کار خود قرار داده است.

وی داشتن کارآمدی لازم در انجام ماموریت‌ها را مستلزم ارتقای سطح آموزش کارکنان انتظامی ذکر کرد.

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه هر ساله برای بزرگداشت مقام پلیس هفته نیروی نامگذاری شده است، تصریح کرد: این امر مبین نظام مدنی و رفاه اجتماعی است.

وی برنامه‌های هفته نیروی انتظامی را از ۱۴ تا ۲۰ مهر و عید قربان تا عید غدیر عنوان کرد و گفت: در این هفته برنامه‌های متنوعی در استان در حال برگزاری است.

قائدرحمتی به دو اقدام پلیس گیلان در هفته ناجا اشاره کرد و یادآور شد: امسال ۷۰۰ نفر پلیس افتخاری در گیلان به‌کارگیری شده است.

وی جذب مشاوران افتخاری در پاسگاه‌ها و کلانتری‌های استان را از دیگر اقدام‌ها عنوان کرد و گفت: تعداد ۱۹۰ نفر برای مشاوره افتخاری در پلیس گیلان ثبت نام کرده‌اند.

فرمانده انتظامی گیلان  ارتقای مهارت‌های زندگی و صلح و سازش از مشاوره‌های ارائه شده به افراد توسط مشاوران پلیس را از اهداف مشاوره افتخاری در پلیس گیلان ذکر کرد.

وی از افزایش ۱۰۰ درصدی کشف انواع قاچاق کالا در نیمه نخست امسال خبر داد و یادآور شد: مرزبانی گیلان نیز امسال ۱۰۲ فروند شناور متخلف را توقیف کرده است.

قائدرحمتی، افزایش ۶۱ درصدی کشفیات مواد مخدر و کشف و ضبط بیش از ۳۹ هزار نخ سیگار را از دیگر اقدام‌های پلیس مرزبانی گیلان در سال جاری برشمرد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی