گیلانیان
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ Saturday, 4 July , 2020
ژوئن 25, 2020 کد خبر : 78964 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

فرماندار رشت :

تولید و اشتغال اولویت اصلی فرمانداری است/ نیازمند همکاری و حمایت دستگاه قضایی هستیم

تولید و اشتغال اولویت اصلی فرمانداری است/ نیازمند همکاری و حمایت دستگاه قضایی هستیم

گیلانیان : فرماندار رشت با بیان اینکه حمایت از تولید و اشتغال از اولویت‌های اصلی فرمانداری شهرستان رشت محسوب می شود، اظهار داشت: در این مسیر نیازمند همکاری و تعامل سایر قوا از جمله دستگاه قضایی هستیم.

علی فتح اللهی صبح امروز به مناسبت هفته قوه قضائیه با دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان دیدار کرد.

وی در این دیدار با عرض تبریک هفته قوه قضائیه و خسته نباشید به همه دست اندرکاران این قوه، گفت: بی شک دغدغه همه قوا  مردماست  و تنها در سایه تعامل و همکاری بین قوای مختلف است که مشکلات مردم قابل حل خواهد بود.

فرماندار رشت با تاکید بر اینکه حمایت از تولید و اشتغال از مهمترین اولویت های دولت و به تبع آن فرمانداری خواهد بود، افزود: یقیناً اگر همراهی دادگستری  و اعضای محترم شورای تامین نباشد، کارها به سرانجام نخواهد رسید.

دادستان رشت نیز در این دیدار با بیان اینکه تا زمانی که کارها به روال قانونی انجام پذیرد با تمام توان از پیشبرد امور حمایت می کنیم، تصریح کرد: رویکرد دستگاه قضایی نیز حمایت از تولید بر مبنای قانون است.

مهدی فلاح میری ادامه داد: کارخانه به عنوان یک ثروت ملی تولید می‌شود که حتی اگر مالک آن بخواهد به سلیقه شخصی خود، واحد تولیدی را تعطیل کند، این اختیار را ندارد چرا که برای شکل گیری آن کارخانه از بیت‌المال نیز هزینه شده است.

فرماندار رشت همچنین در دیدار با رئیس کل دادگستری شهرستان رشت با تبریک هفته قوه قضائیه، اظهار داشت: کار دادگستری بسیار سخت و در عین حال بسیار تاثیرگذار است .

 فتح اللهی با خسته نباشید به همه قضات و کارکنان دادگستری، گفت: این مناسبت ها فرصت خوبی برای قدردانی از عزیزانی است تا به این بهانه از فعالیت و تلاش آنها تجلیل کنیم.

گفتنی است در پایان این دو دیدار با اهدای لوح تقدیر از تلاش های تلاشگران دستگاه قضایی تجلیل شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مبارزه با فساد بدون ملاحظه و تعدی و فقط بر مدار حق، عدل و قانون

رهبر معظم انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با مسئولان قضایی تأکید کردند:

مبارزه با فساد بدون ملاحظه و تعدی و فقط بر مدار حق، عدل و قانون