گیلانیان
پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ Thursday, 22 April , 2021
سپتامبر 13, 2018 کد خبر : 69124 جدیدترین های صفحه اول خبر ها گفت و گو

رئیس مجمع نمایندگان گیلان :

توهین استاندار به نمایندگان توهین به شعور مردم گیلان است/ استاندار گیلان شمشیر را از روبه‌رو بسته

توهین استاندار به نمایندگان توهین به شعور مردم گیلان است/ استاندار گیلان شمشیر را از روبه‌رو بسته

گیلانیان : رئیس مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه توهین استاندار به نمایندگان گیلان توهین به شعور گیلانیان است گفت: اظهارات نسنجیده استاندار نوعی فرافکنی است و این رفتار در تعیین بخشداران غیرقانونی اخیر توسط استاندار گیلان مشهود است.

ولی داداشی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به فرمایش امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه مجلس در رأس همه امور است اظهار کرد: نمایندگان مجلس از منتخبین مردم هستند و نباید مورد اهانت و توهین مسئولان ازجمله دولت قرار بگیرند.

وی با بیان اینکه نمایندگان گیلان در جلسه هماهنگی سفر وزیر صنعت معدن تجارت به گیلان و پیگیری مصوبات سفر رئیس‌جمهور به استان مورد اهانت قرارگرفته افزود: نمایندگان مردم از پشتوانه رأی مردم و از حمایت معنوی آن‌ها برخوردار هستند و هرگونه توهین به آن‌ها توهین به مردم اطلاق می‌شود.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به توهین استاندار به نمایندگان مجلس مبنی بر اینکه نمایندگان به دنبال تعیین بخشدار از حامیان خود برای جلب رضایت آن‌ها هستند گفت: اظهارات نسنجیده استاندار نوعی فرافکنی است و این رفتار در تعیین بخشداران غیرقانونی اخیر توسط استاندار گیلان مشهود است.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: استاندار باید پاسخ بدهد که آیا با جذب چهار نفر صرفاً سیاسی به‌عنوان بخشدار آیا مشکل مردم حل شده است یا تنها از فشار سیاسیون نسبت به وی کاسته شده است.

عضو کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استاندار به نمایندگان تکلیف کرده به‌جای دخالت در امور منصب‌ها به فکر سدسازی، پل‌سازی، پروژه‌های عمرانی و جذب سرمایه‌گذار باشند تصریح کرد: پیگیری مسائل عمرانی، خدماتی وظیفه دولت و جزو وظایف ذاتی استاندار به شمار می‌رود و کارگزاران دولتی ازجمله استاندار باید دنبال رفع موانع تولید، رفع موانع سرمایه‌گذاری و سدسازی باشد.

داداشی با تأکید بر اینکه تعیین تکلیف برای نمایندگان نیز نوعی توهین دیگر به منتخبین مردم است گفت: تعیین تکلیف استاندار به نمایندگان نوعی اهانت و توهین به شعور سیاسی مردم گیلان است و در یک کلام باید گفت استاندار فعلی در قد و قواره گیلان نیست.

وی با اشاره به اینکه گیلان متشکل از اقوام و جریانات سیاسی مختلف است که امری طبیعی و بدیهی به نظر می‌رسد بیان کرد: گیلان تا امروز نیز شاهد در هم فرورفتگی و عداوتی که استاندار در بدنه جریانات سیاسی تابیده نبوده و این کار نیز از سوی استاندار بسیار نکوهیده است.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به اینکه هر نوع تلاش نمایندگان از سوی استاندار گیلان مردود می‌شود و آن را به یک نحوی برچسب می‌زند و سیاسی جلوه می‌دهد گفت: استاندار گیلان شمشیر را از روبه‌رو بسته و من به مردم اعلام می‌کنم که هرگز اجازه سوءاستفاده و توهین به آن‌ها را نخواهم داد.

نماینده مردم آستارا با تأکید بر اینکه استاندارد نباید صرفاً برای جلب رضایت سیاسیون کارکرده و با منصوب کردن چهار بخشدار و جذب غیرقانونی آن‌ها در استان کشمکش ایجاد کند افزود: استاندار به‌جای جذب غیرقانونی چهار بخشدار باید به فکر اشتغال جوانان باشد و اگر قرار است استخدامی صورت بگیرد این استخدام باید بر اساس فراخوان عمومی صورت بگیرد./ منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

جای این حرف‌ها در جلسات است نه در عموم

رئیس دفتر رئیس‌جمهور :

جای این حرف‌ها در جلسات است نه در عموم

کرونایی های بستری در گیلان ۱۰۰۰ تایی شدند

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان :

کرونایی های بستری در گیلان ۱۰۰۰ تایی شدند