گیلانیان
سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ Tuesday, 27 September , 2022
آگوست 24, 2014 کد خبر : 29165 خبر ها

معاون وزیر راه:

تکمیل طرح های عمرانی ۴۰ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دار

تکمیل طرح های عمرانی ۴۰ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دار

گیلانیان : معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ۱۸۰ طرح نیمه تمام در حوزه فعالیت های این وزارتخانه وجود دارد که در صورت اختصاص ۴۰ هزار میلیارد ریال اعتبار تکمیل و به بهره برداری می رسند.

محمدجعفر علیزاده طی مصاحبه ای در چالوس افزود: ۱۳۸ باب بیمارستان، هشت ورزشگاه، توسعه حرم حضرت معصومه (س) و آستان مقدس حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (ع)، مصلی امام خمینی (ره) و ندامتگاه بزرگ تهران از جمله این طرح های عمرانی است.

رییس سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی، بدون اعلام میزان پیشرفت فیزیکی هر یک از این طرح ها تاکید کرد: تکمیل طرح های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی حدود ۷۰ درصد به بالا جزو برنامه های اولویت دار دولت است.

علیزاده همچنین از ساخت تعداد ۲۸ باب بیمارستان از مجموع ۱۳۸ باب مراکز درمانی نیمه تمام در کشور تا پایان امسال خبر داد و افزود: با ساخت این تعداد بیمارستان، حدود دو هزار و ۴۶۰ تخت به سایر تخت های بیمارستانی در کشور افزوده می شود.

وی ساخت این تعداد بیمارستان در موعد مقرر از سوی دولت تدبیر و امید را به عنوان یک کار بسیار سنگین و رکورد در طول تاریخ انقلاب اسلامی دانست و ابراز امیدواری کرد، با هماهنگی به عمل آمده با وزیر بهداشت، بیمارستان های هدف گذاری شده به موقع تجهیز شوند.

وی بدون اعلام زمان تکمیل و بهره برداری از طرح های نیمه تمام گفت: در صورت تخصیص اعتبار لازم و کافی این طرح ها به بهره برداری می رسند./منبع : ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی