گیلانیان
دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ Monday, 26 August , 2019
مرداد ۱۸, ۱۳۹۸ کد خبر : 74452 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان :

تیم رسانه ای گیلان در بخش‌های مختلف در سطح ملی تأثیرگذار است

تیم رسانه ای گیلان در بخش‌های مختلف در سطح ملی تأثیرگذار است

گیلانیان : مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به جایگاه رسانه‌های این استان در کشور، گفت: تیم رسانه‌ای گیلان در بسیاری از حوزه‌ها در سطح ملی تأثیرگذار است.

فیروز فاضلی صبح جمعه در نشست خبری معاون رئیس جمهور با اصحاب رسانه گیلان که در سالن جلسات سازمان مدیریت و برنامه ریزی این استان برگزار شد با اشاره به اینکه گیلان ۱۵۸ پایگاه خبری، ۲۱۳ نشریه مکتوب، ۱۰ روزنامه، ۵۶ هفته نامه و ۲۲ دو هفته نامه و ۴۷ فصلنامه دارد، اظهار کرد: گیلان از نظر رسانه‌های مکتوب و مجازی رتبه ۵ را در کشور دارد.

وی با بیان اینکه از نظر تعداد روزنامه نیز رتبه هفتم کشور را داریم، افزود: گیلان در جایگاه سوم کشور از نظر فعالیت پایگاه‌های خبری است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در ادامه با بیان اینکه این کلیت وضعیت مطبوعات گیلان است، گفت: یکی از اقدامات خوب سازمان مدیریت و برنامه ریزی حمایت و کمک مالی به نشریات استان گیلان بود که این سبب رضایت فعالان این حوزه شده است، تصریح کرد: امسال نیز همین کمک به پایگاه‌های خبری خواهد شد.

وی با اشاره به کیفیت فعالیت‌های حوزه رسانه این استان، تصریح کرد: از نظر کیفی بدون اقرار باید گفت تیم رسانه‌ای گیلان تاثیرگذار در فضای استان و ملی بوده و این باعث افتخار است.

فاضلی با بیان اینکه خوشبختانه نوعی همدلی بین اهالی رسانه استان وجود دارد، افزود: در دادن مجوزها سیاه و سفید عمل نشده و معتقدم زمانی که مطبوعات آزاد باشند خود حقیقت جو خواهند بود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

– نوروزHomayoun Shajarian – Norouz