گیلانیان
جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱ Friday, 27 January , 2023
ژوئن 20, 2013 کد خبر : 19627 خبر ها

ثبت به موقع اسناد و املاک نقش موثری در استقرار امنیت اجتماعی دارد

ثبت به موقع اسناد و املاک نقش موثری در استقرار امنیت اجتماعی دارد

گیلانیان : ˈ محمدجواد حشمتی ˈ روز پنجشنبه در مراسم افتتاح ساختمان اداره کل ثبت اسناد واملاک استان اظهار کرد : سازمان ثبت اسناد واملاک با ثبت املاک و دارایی مردم و بیت المال وظیفه ای مهم برعهده دارد .

وی با اشاره به اینکه بسیاری از پرونده های محاکم قضایی مربوط به اختلافات ملکی است گفت : مراجعه و ثبت به موقع اسناد واملاک از تشکیل این پرونده های قضایی پیشگیری می کند .

حشمتی اطلاع رسانی صحیح از خدمات ثبت اسناد و املاک را در توجه مردم به این خدمات مهم خواند و گفت : افزایش آگاهی مردم نسبت به اهمیت ثبت اموال مهمترین عامل پیشگیری از ایجاد مشکلات حقوقی در آینده است .

رییس کل دادگستری گیلان ایجاد زیرساخت های لازم در سازمان ثبت اسناد واملاک را در تحقق اهداف پیش بینی شده موثر خواند و گفت : ایجاد زیرساخت و تخصیص اعتبار لازم به این سازمان، زمان رسیدگی به استعلامات ثبتی را کاهش داده و خدمت به مردم را تسهیل می کند .

ساختمان جدید اداره کل ثبت اسناد و املاک گیلان در هشت طبقه شامل چهار طبقه اداره کل و چهار طبقه ناحیه ثبتی در پنج هزار و یکصد متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۴۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال روز پنجشنبه با حضور معاون قوه قضاییه و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و مسئولان استانی افتتاح شد .منبع : ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی