گیلانیان
یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ Sunday, 19 August , 2018
اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۵ کد خبر : 48707 خبر ها

ثبت طلاق ۵ شهر مازندران در رودسر انجام می‌گیرد/افزایش آمار طلاق در رودسر

ثبت طلاق ۵ شهر مازندران در رودسر انجام می‌گیرد/افزایش آمار طلاق در رودسر

گیلانیان : مدیرکل ثبت احوال گیلان گفت: ثبت طلاق شهرهای چالوس، عباس آباد، نور و رامسر استان مازندران در شهرستان رودسر انجام می‌شود و این امر موجب افزایش آمار طلاق در رودسر شده است.

قاسم روحانی‌فر ظهر امروز در نخستین جلسه ستاد فرهنگی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در سالن اجتماعات استانداری گیلان، با اشاره به اینکه سال گذشته ۲۱ هزار و ۱۴۹ مورد ازدواج در گیلان به ثبت رسیده است، اظهار داشت: این آمار نسبت به سال گذشته ۹٫۳۴ درصد کاهش داشته است.

وی با اشاره به آمار طلاق در مدت مذکور افزود: سال گذشته ۶ هزار و ۹۶۱ مورد طلاق در گیلان ثبت که این آمار نسبت به سال ۹۳، ۰/۲۰ درصد منفی بوده است.

مدیرکل ثبت احوال گیلان علت افزایش آمار طلاق در شهرستان‌های گیلان را مراجعه پنج شهر مازندران به گیلان اعلام کرد و افزود: ۴۳۹ مورد طلاق ثبت شده در رودسر مربوط شهرهای رامسر، چالوس، عباس آباد و نور مازندران است.

روحانی‌فر با بیان اینکه این امر باید از سوی مدیران و مسئولان مازندران مدیریت و بررسی شود خاطرنشان کرد: آمار طلاق در گیلان با کسر آمار طلاق شهرستان‌های مازندران ۶٫۵ درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.

وی نرخ رشد جمعیت در گیلان را ۰/۷ در هزار اعلام کرد و با اشاره به اینکه امسال گیلان ۲ میلیون و ۵۶۴ هزار و ۱۱ نفر جمعیت داشته است، تصریح کرد: نرخ فوت در گیلان ۶٫۳ در هزار نفر است.

روحانی فر با بیان اینکه در گیلان با هر سه ازدواج یک ازدواج به طلاق ختم می‌شود، خاطرنشان کرد: نسبت ازدواج به طلاق در گیلان ۳٫۴ درصد است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*