گیلانیان
یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ Sunday, 4 December , 2022
ژوئن 14, 2012 کد خبر : 9890 خبر ها

استاندار گيلان خبر داد :

ثبت ۲۶پروژه مهر ماندگار گیلان

ثبت ۲۶پروژه مهر ماندگار گیلان

مهدی سعادتی پیش از ظهر امروز در ستاد پروژه مهر ماندگار استان در محل سالن اجتماعات استانداری گیلان، اظهار کرد: مهر ماندگار طرحی است که دولت دهم در سال پایانی خدمت به منظور تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در کشور به مرحله اجرا گذاشته است.

وی، افزود: دولت در تلاش است که ۸۵۰ طرح بزرگ عمرانی در کشور را هر چه سریع‌تر به اتمام برساند و تاکنون ۲۶ پروژه مهر ماندگار در گیلان به ثبت رسیده است.

مقام ارشد دولت در گیلان، آبرسانی به صومعه‌سرا، فاز نخست بندر چمخاله، بزرگراه سراوان‌-شفت‌-فومن، کنار گذر انزلی، سالن ۶ هزار نفری رشت، تکمیل ۵ بیمارستان، راه‌آهن قزوین‌-رشت، سالن ورزشی چند منظوره لاهیجان، پیست رو باز دوچرخه‌سواری گیلان، صنایع سیمان گیلان‌سبز، مجتمع ذوب‌آهن فولاد خزر، سد شهر بیجار، طرح‌های آبرسانی، شبکه آبیاری و زهکشی را از جمله پروژه‌های مهر ماندگار ثبت شده در استان عنوان کرد.

وی، طرح مهر ماندگار را از ابتکارات دولت برای آبادانی و پیشرفت گیلان نامید و تصریح کرد: بنای دولت بر این است کارها را به گونه‌ای پیش ببرد که باری بر دوش دولت بعدی قرار نگیرد.

سعادتی، با تاکید بر اینکه فرمانداران به صورت ویژه پیگیر اجرای طرح‌های ماندگار باشند، خاطرنشان کرد: فرمانداران باید با تمام توان و جدیت نسبت به گره‌گشایی اجرای پروژه‌ها در تلاش باشند و برای این منظور کار گروه‌های جداگانه در نظر گرفته شده است.

وی، با اشاره به اینکه گیلان هم‌اکنون به کارگاه ساخت و ساز تبدیل شده است، بیان کرد: هم‌اکنون سه برابر سال گذشته در گیلان کارها در حال انجام است.

                                                                                                                                                                                                                                                   فارس – ۹۱/۳/۲۴

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی