سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ Tuesday, 17 July , 2018
فروردین ۲۱, ۱۳۹۷ کد خبر : 66300 خبر ها

استاندار گیلان :

جانمایی ۴۰۹ مرکز خدمات بین راهی کوچک در سراسر استان

جانمایی ۴۰۹ مرکز خدمات بین راهی کوچک در سراسر استان

گیلانیان : استاندار گیلان در نشست بررسی احداث مراکز خدمات بین راهی کوچک در استان از جانمایی ۴۰۹ مرکز خدمات بین راهی کوچک در سراسر استان خبر داد و افزود : تمام سعی ما بر این است تا حتی الامکان با جانمایی این مراکز خدماتی در محدوده روستای کنار جاده در توسعه آن روستا نقش آفرین باشد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان در این نشست که صبح امروز در محل دفتر کار استاندار گیلان برگزار شد توجه به ابعاد معماری مناسب از لحاظ سیما و منظر و اقتصادی بودن طرح را از جمله نکات مهم در احداث این مراکز خدماتی دانست و تصریح کرد : ایجاد شرایط مناسب برای مسافران در دوره بهره برداری از جمله نکات مهمی به شمار می رود که در اجرای این طرح ها باید به آن توجه ویژه گردد .

وی از جانمایی ۴۰۹ مراکز خدمات بین راهی کوچک در سراسر استان خبر داد و تصریح کرد : تمام سعی ما بر این است تا حتی الامکان با جانمایی این مراکز خدماتی در محدوده روستای کنار جاده در توسعه آن روستا نقش آفرین باشد . .

استاندار گیلان بر ضرورت فراخوان طرح های پیشنهادی برای احداث مراکز خدمات بین راهی کوچک از طریق سازمان نظام مهندسی تاکید کرد و گفت : باید با تجمیع و تلفیق طرح های پیشنهادی و با رعایت الگوهای استاندارد در ارائه خدمات مناسب به گردشگران تلاش کنیم ..

دکتر سالاری تمامی روستاهای استان را دارای جاذبه گردشگری دانست و افزود : گیلان از ظرفیت بالایی در بخش گردشگری برخوردار است که باید با بهره گیری از این استعداد در جهت توسعه و شکوفایی استان گام برداریم .

استاندار گیلان بر لزوم در نظر گرفتن گروه فنی ناظر و طراح برای حفظ یکپارچگی و همسانی این مراکز خدماتی در استان تاکید و اذعان داشت : با خلاقیت در این حوزه موافق هستم اما باید چارچوب این مراکز از لحاظ سیما و منظر حفظ شود .

دکتر مصطفی سالاری همچنین بر ضرورت احداث نمایشگاه دائمی سازه های چوبی در استان تاکید کرد و گفت : باید فضایی فراهم گردد تا سازندگان خلاق و توانمند سازه های گردشگری چوبی و بومی و محلی بتوانند محصولات خود را در معرض نمایش عموم قرار دهند .

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

ستاره پرفروغ گيلاني ادبيات ايران

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

سالروز در گذشت جهان پهلوان نامجو بر شما تسلیت باد :

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

يكي ديگر از اعضاي تالار مشاهير گيلانيان را بيشتر بشناسيم :

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش

به یاد محرم هایی که حاجی آباد شاهد حضور حاجی بود :

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش