گیلانیان
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ Tuesday, 19 March , 2019
فروردین ۲۱, ۱۳۹۷ کد خبر : 66300 خبر ها

استاندار گیلان :

جانمایی ۴۰۹ مرکز خدمات بین راهی کوچک در سراسر استان

جانمایی ۴۰۹ مرکز خدمات بین راهی کوچک در سراسر استان

گیلانیان : استاندار گیلان در نشست بررسی احداث مراکز خدمات بین راهی کوچک در استان از جانمایی ۴۰۹ مرکز خدمات بین راهی کوچک در سراسر استان خبر داد و افزود : تمام سعی ما بر این است تا حتی الامکان با جانمایی این مراکز خدماتی در محدوده روستای کنار جاده در توسعه آن روستا نقش آفرین باشد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان در این نشست که صبح امروز در محل دفتر کار استاندار گیلان برگزار شد توجه به ابعاد معماری مناسب از لحاظ سیما و منظر و اقتصادی بودن طرح را از جمله نکات مهم در احداث این مراکز خدماتی دانست و تصریح کرد : ایجاد شرایط مناسب برای مسافران در دوره بهره برداری از جمله نکات مهمی به شمار می رود که در اجرای این طرح ها باید به آن توجه ویژه گردد .

وی از جانمایی ۴۰۹ مراکز خدمات بین راهی کوچک در سراسر استان خبر داد و تصریح کرد : تمام سعی ما بر این است تا حتی الامکان با جانمایی این مراکز خدماتی در محدوده روستای کنار جاده در توسعه آن روستا نقش آفرین باشد . .

استاندار گیلان بر ضرورت فراخوان طرح های پیشنهادی برای احداث مراکز خدمات بین راهی کوچک از طریق سازمان نظام مهندسی تاکید کرد و گفت : باید با تجمیع و تلفیق طرح های پیشنهادی و با رعایت الگوهای استاندارد در ارائه خدمات مناسب به گردشگران تلاش کنیم ..

دکتر سالاری تمامی روستاهای استان را دارای جاذبه گردشگری دانست و افزود : گیلان از ظرفیت بالایی در بخش گردشگری برخوردار است که باید با بهره گیری از این استعداد در جهت توسعه و شکوفایی استان گام برداریم .

استاندار گیلان بر لزوم در نظر گرفتن گروه فنی ناظر و طراح برای حفظ یکپارچگی و همسانی این مراکز خدماتی در استان تاکید و اذعان داشت : با خلاقیت در این حوزه موافق هستم اما باید چارچوب این مراکز از لحاظ سیما و منظر حفظ شود .

دکتر مصطفی سالاری همچنین بر ضرورت احداث نمایشگاه دائمی سازه های چوبی در استان تاکید کرد و گفت : باید فضایی فراهم گردد تا سازندگان خلاق و توانمند سازه های گردشگری چوبی و بومی و محلی بتوانند محصولات خود را در معرض نمایش عموم قرار دهند .

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

شهروندان رشتی باید تاوان کم کاری شهرداری را بپردازند ؟!

قابل توجه رییس شورای اسلامی شهر رشت :

شهروندان رشتی باید تاوان کم کاری شهرداری را بپردازند ؟!

آقای استاندار! با این شرایط جوانان جویای کار ما به کجا باید شکایت ببرند ؟!

به بهانه گلایه استاندار از جذب غیر قانونی 670 نفر در گیلان:

آقای استاندار! با این شرایط جوانان جویای کار ما به کجا باید شکایت ببرند ؟!

کتمان حقیقت در مورد آدینه و مصلی و … به نفع کیست ؟!

به بهانه افشاگری در باره آدینه و مصلی و ...

کتمان حقیقت در مورد آدینه و مصلی و … به نفع کیست ؟!