گیلانیان
یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ Sunday, 19 May , 2019
شهریور ۱۱, ۱۳۹۶ کد خبر : 61979 دسته‌بندی نشده

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان:

جای صنعت چاپ در گیلان خالی بود/با فضای ملتهبی در فضای مجازی گیلان مواجه هستیم

جای صنعت چاپ در گیلان خالی بود/با فضای ملتهبی در فضای مجازی گیلان مواجه هستیم

گیلانیان : معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان با اشاره به اینکه یکی از ضعف‌های استان گیلان عدم وجود شرکت‌های چاپ و بسته‌بندی بود افزود: مسئله چاپ و بسته‌بندی، خیلی حائز اهمیت است و ما شرایط خوبی در این زمینه در استان نداشتیم.

محمدحسین اصغریان ظهر امروز در مراسم افتتاح شرکت صنعتی چاپ و نشر نوین در شهرک‌های صنعتی سفیدرود شهر رشت با اشاره به اینکه این شرکت در آینده پیشرفت خوبی خواهد کرد اظهار کرد: خانواده زمینی که مالک این شرکت هستند سابقه خیلی خوبی درزمینهٔ چاپ دارند و همت و تلاش این خانواده در تأسیس این شرکت جای تشکر فراوان دارد.

وی با اشاره به اینکه یکی از ضعف‌های استان گیلان عدم وجود شرکت‌های چاپ و بسته‌بندی بود افزود: مسئله چاپ و بسته‌بندی، خیلی حائز اهمیت است و ما شرایط خوبی در این زمینه در استان نداشتیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان بیان کرد: آمدن این مجتمع جای خالی این صنعت را در گیلان پر می‌کند و مدیران می‌توانند کمک خیلی زیادی در معرفی این شرکت کنند.

وی بابیان اینکه رقابت در کیفیت، کمیت و قیمت حائز اهمیت است گفت: صنعت چاپ شاید آخرین حلقه در تولید باشد اما حتماً مؤثرترین آن است و شکل زیبای بسته‌ها خیلی بحث جدی است.

اصغریان تأکید کرد: اگر آحاد جامعه مطالبه گر، پرسش‌گر، خلاق و صبور بزرگ شوند، موفق خواهند بود و در بحث چاپ هم ظاهر زیبای محصولات خیلی اهمیت دارد.

وی با اشاره به اینکه در استان گیلان با فضای ملتهبی در فضای مجازی مواجه هستیم افزود: با توجه به این شرایط یک همدلی و هم‌صدایی باعث پیشرفت در استان می‌شود و خدا را شکر این استان در فضای بهبود کسب‌وکار موقعیت خوبی در کشور دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان بیان کرد: در نشر کتاب و چاپ‌های مطبوعات استان هم می‌توان به این شرکت‌ها کمک کرد و تولید را در استان رونق داد.

اصغریان بابیان اینکه صنعت چاپ آینده روشنی دارد گفت: ان‌شاءالله این صنفت می‌تواند روزبه‌روز پیشرفت کند و باعث سربلندی ما در استان شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

شهروندان رشتی باید تاوان کم کاری شهرداری را بپردازند ؟!

قابل توجه رییس شورای اسلامی شهر رشت :

شهروندان رشتی باید تاوان کم کاری شهرداری را بپردازند ؟!

آقای استاندار! با این شرایط جوانان جویای کار ما به کجا باید شکایت ببرند ؟!

به بهانه گلایه استاندار از جذب غیر قانونی 670 نفر در گیلان:

آقای استاندار! با این شرایط جوانان جویای کار ما به کجا باید شکایت ببرند ؟!

کتمان حقیقت در مورد آدینه و مصلی و … به نفع کیست ؟!

به بهانه افشاگری در باره آدینه و مصلی و ...

کتمان حقیقت در مورد آدینه و مصلی و … به نفع کیست ؟!

– نوروزHomayoun Shajarian – Norouz