گیلانیان
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ Monday, 10 December , 2018
شهریور ۱۱, ۱۳۹۶ کد خبر : 61979 دسته‌بندی نشده

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان:

جای صنعت چاپ در گیلان خالی بود/با فضای ملتهبی در فضای مجازی گیلان مواجه هستیم

جای صنعت چاپ در گیلان خالی بود/با فضای ملتهبی در فضای مجازی گیلان مواجه هستیم

گیلانیان : معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان با اشاره به اینکه یکی از ضعف‌های استان گیلان عدم وجود شرکت‌های چاپ و بسته‌بندی بود افزود: مسئله چاپ و بسته‌بندی، خیلی حائز اهمیت است و ما شرایط خوبی در این زمینه در استان نداشتیم.

محمدحسین اصغریان ظهر امروز در مراسم افتتاح شرکت صنعتی چاپ و نشر نوین در شهرک‌های صنعتی سفیدرود شهر رشت با اشاره به اینکه این شرکت در آینده پیشرفت خوبی خواهد کرد اظهار کرد: خانواده زمینی که مالک این شرکت هستند سابقه خیلی خوبی درزمینهٔ چاپ دارند و همت و تلاش این خانواده در تأسیس این شرکت جای تشکر فراوان دارد.

وی با اشاره به اینکه یکی از ضعف‌های استان گیلان عدم وجود شرکت‌های چاپ و بسته‌بندی بود افزود: مسئله چاپ و بسته‌بندی، خیلی حائز اهمیت است و ما شرایط خوبی در این زمینه در استان نداشتیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان بیان کرد: آمدن این مجتمع جای خالی این صنعت را در گیلان پر می‌کند و مدیران می‌توانند کمک خیلی زیادی در معرفی این شرکت کنند.

وی بابیان اینکه رقابت در کیفیت، کمیت و قیمت حائز اهمیت است گفت: صنعت چاپ شاید آخرین حلقه در تولید باشد اما حتماً مؤثرترین آن است و شکل زیبای بسته‌ها خیلی بحث جدی است.

اصغریان تأکید کرد: اگر آحاد جامعه مطالبه گر، پرسش‌گر، خلاق و صبور بزرگ شوند، موفق خواهند بود و در بحث چاپ هم ظاهر زیبای محصولات خیلی اهمیت دارد.

وی با اشاره به اینکه در استان گیلان با فضای ملتهبی در فضای مجازی مواجه هستیم افزود: با توجه به این شرایط یک همدلی و هم‌صدایی باعث پیشرفت در استان می‌شود و خدا را شکر این استان در فضای بهبود کسب‌وکار موقعیت خوبی در کشور دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان بیان کرد: در نشر کتاب و چاپ‌های مطبوعات استان هم می‌توان به این شرکت‌ها کمک کرد و تولید را در استان رونق داد.

اصغریان بابیان اینکه صنعت چاپ آینده روشنی دارد گفت: ان‌شاءالله این صنفت می‌تواند روزبه‌روز پیشرفت کند و باعث سربلندی ما در استان شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان گیلان برپا می شود

معاون هماهنگی وامور اقتصادی استانداری گیلان :

نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان گیلان برپا می شود

راه‌اندازی قطار شهری رشت ظرف ۳ سال آینده

عضو شورای اسلامی شهر رشت :

راه‌اندازی قطار شهری رشت ظرف ۳ سال آینده

اتاق اصناف گیلان نقش مهمی در برقراری ثبات بازار دارد

رئیس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت گیلان :

اتاق اصناف گیلان نقش مهمی در برقراری ثبات بازار دارد