گیلانیان
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ Sunday, 31 May , 2020
می 11, 2019 کد خبر : 73155 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

نماینده مردم شهرستان لاهیجان و سیاهکل :

جا ماندن شهرستان سیاهکل از مصوبات سفر رئیس‌جمهوری به گیلان

جا ماندن شهرستان سیاهکل از مصوبات سفر رئیس‌جمهوری به گیلان

گیلانیان : نماینده مردم شهرستان لاهیجان و سیاهکل در مجلس با اشاره به مغفول ماندن سیاهکل از مصوبات سفر رئیس‌جمهور به گیلان خواستار توجه بیش‌ازپیش دولت به این شهرستان شرقی گیلان شد.

ذبیح‌الله نیکفر عصر امروز در دومین جلسه شورای برنامه‌ریزی گیلان در سالن غدیر استانداری با تأکید بر لزوم توجه بیشتر دولت به حوزه انتخابیه خود اظهار کرد: انتظارات برای لاهیجان بیشتر بود گرچه مغفول ماندن سیاهکل همچنان موردتوجه است.

وی بر لزوم تجهیز بیمارستان تازه تأسیس پیروز لاهیجان تأکید کرد و افزود: بیمارستان دکتر پیروز که در سفر رئیس‌جمهور افتتاح‌شده نیازمند تجهیزات و اقلام پزشکی است و امیدواریم هرچه سریع‌تر تجهیز شود.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مغفول ماندن بهداشت در سیاهکل گفت: برای ساماندهی فاضلاب سیاهکل اقدام مؤثری انجام‌نشده و مردم بسیار از مسؤولین گله‌مندند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان بر ضرورت توجه دولت به تکمیل راه‌های ارتباطی در شرق گیلان تأکید کرد و افزود: راه سراوان به سیاهکل و سیاهکل به بازکیاگوراب نیازمند توجه بیشتری است و دسترسی شرق گیلان و غرب مازندران را ممکن می‌کند.

نیکفر با اشاره به عدم توجه دولت به شهرستان سیاهکل در سفر رئیس‌جمهور به گیلان بیان کرد: شهرستان سیاهکل در سفر رئیس‌جمهور به گیلان هیچ مصوبه‌ای ندارد و لازم است به این شهرستان بیشتر توجه شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

اسناد دفاع‌ مقدس رزمندگان استان گیلان منتشر می‌شود

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان :

اسناد دفاع‌ مقدس رزمندگان استان گیلان منتشر می‌شود

امنیت سرمایه‌گذاری را در استان تأمین می‌کنیم

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری :

امنیت سرمایه‌گذاری را در استان تأمین می‌کنیم