گیلانیان
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ Saturday, 14 December , 2019
آبان ۲, ۱۳۹۷ کد خبر : 70076 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

فرماندار آستارا :

جذابیت در ورزش آستارا ایجاد نشده است

جذابیت در ورزش آستارا ایجاد نشده است

گیلانیان : فرماندار بندر مرزی آستارا گفت: در ورزش شهرستان جذابیت ایجاد و بازاریابی انجام نشده است.

یونس رنجکش، در نشست با گروه های ورزشی شهرستان مرزی بندر آستارا که به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار شد، اظهار کرد: اقتصاد ورزشی بسیار مهم می باشد و در ورزش شهرستان جذابیت ایجاد و بازاریابی انجام نشده است.

وی با تأکید بر اینکه باید تحرکات ورزش عمومی در شهرستان بیشتر شود، ادامه داد: همت ستاد ورزش شهرستان بر این است که هیچ کاری بروی زمین نماند.

وی با بیان اینکه مشکلات در زمینه ورزش زیاد است و در هر گوشه ای که وارد می شویم، کاستی هایی وجود دارد، افزود: اگر وضعیت اقتصادی بهبود یابد، می توانیم زیرساخت های بیشتری را ایجاد کنیم.

رنجکش، ورود سازمان های مردم نهاد و اسپانسرها در فعالیت های ورزشی را از اولویت ها برشمرد و خاطر نشان کرد: بخش های عمده فعالیت های ورزشی به هیأت ها و مردم سپرده شده است.

وی با اشاره به اینکه طبق آمار، ۴۰ هیأت در زیرمجموعه اداره ورزش و جوانان شهرستان دایر است، تصریح کرد: متأسفانه برخی از هیأت ها غیرفعال هستند و یا فعالیت تعدادی از آنها به چشم نمی آیند.

فرماندار آستارا با تأکید بر اینکه «ورزش» پویایی در جامعه ایجاد می کند، گفت: فرمانداری از هیأت های ورزشی که مسابقات و رویدادهای استانی، ملی و بین المللی را در دستور کار دارند، پشتیبانی می کند.

وی از تلاش ستادی برای رفع کاستی ها در ورزش شهرستان سخن گفت و افزود: آستارا از فقر امکانات ورزشی برخوردار است و تکمیل زیرساخت های نیمه کاره از قبیل استخر سرپوشیده و چمن مصنوعی استادیوم وحدت آغاز شده است.

وی در بخش پایانی سخنان خود خواستار استفاده از ظرفیت های شهرداری های آستارا و لوندویل و آموزش و پرورش برای توسعه زیرساخت های ورزشی شد و توصیه کرد: پیگیری مداوم و انتقال گزارش ها برای اجرایی شدن مصوبات شورای ورزش مهم و تأثیرگذار است.

دریافت ۱۰۹ مدال رنگارنگ توسط ورزشکاران آستارا

رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا در این جلسه خاطر نشان کرد: در شهرستان ۴۰ هیأت ورزشی، ۷۰ باشگاه فرهنگی ورزشی و ۶ سازمان مردم نهاد فعالیت می کند.

وحید خاصی پور با اشاره به برگزاری ۲۴ همایش کوهروی در هفت ماه نخست سال در شهرستان، اضافه کرد: برگزاری جشنواره های ساحلی، دوره های مربیگری، اعزام ورزشکار به مسابقات جهانی، اردوی تیم های ملی و برگزاری مسابقات ملی در این مدت در شهرستان محقق شده است.

وی ضمن تقدیر از تلاش بی وقفه هیأت ها در ارتقای کیفیت برگزاری رویدادهای ورزشی شهرستان، افزود: با پیگیری های انجام شده ۷ زمین خاکی ورزشی به ۲۲ زمین خاکی افزایش یافته است که در صورت تجهیز می تواند سرانه ورزشی شهرستان را تا حد قابل توجهی افزایش دهد.

وی در پایان به برخی از اقدامات عمرانی شهرستان اشاره کرد و گفت: تعویض کف پوش سالن های تختی، ورزش های رزمی و کشتی، پیشرفت ۹۰ درصدی زیرسازی نصب چمن مصنوعی استادیم وحدت و رشد قابل توجه عملیات احداث استخر سرپوشیده بانوان، بخشی از کارهای عمرانی انجام شده در شهرستان است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

گیلانیان به گزارش فارس : با دستور محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه هنرمندان کماکان از پرداخت مالیات به صورت کامل معاف هستند؛ این در حالی است که مالیات حقوق کارگران و کارمندان پیش از پرداخت به آن‌ها از حساب‌شان کسر می‌شود!

سلبریتی‌ها لاکچری