گیلانیان
دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ Monday, 28 November , 2022
مارس 17, 2016 کد خبر : 46995 خبر ها

قابل توجه جویندگان شغل :

جذب نیروهای کارشناسی و مهندسی در آبفای گیلان

جذب نیروهای کارشناسی و مهندسی در آبفای گیلان

گیلانیان : مدیرعامل آبفای گیلان گفت: ظرف ۷ سال آتی تعداد بازنشستگان این مجموعه افزایش خواهد یافت و ناگزیر شرکت به سمت جذب نیروهای کارشناسی و مهندسی روی خواهد آورد.

۳۷ تن از کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان گیلان پس از سی سال کار و تلاش به افتخار بازنشستگی نایل شدند در این راستا به پاس خدمات سی ساله کارکنان بازنشسته این شرکت، مراسم تقدیر و تجلیل با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران و جمع کثیری از همکاران برگزار شد.

کاظم لطفی، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل آبفای گیلان در این مراسم ضمن تجلیل از زحمات این عزیزان گفت: بازنشستگان سرمایه های عظیم و افتخار این شرکت هستند و براین اساس باید از زحمات و تلاش کارکنانی که به افتخار بازنشستگی نائل آمدند تجلیل و قدردانی کرد.

وی افزود: براساس دستورالعمل جدید وزارت نیرو تعداد ۳۷ نفر بازنشست شدند و با احتساب سنوات خدمت کارکنان این شرکت، ظرف ۷ سال آتی تعداد بازنشستگان این مجموعه افزایش خواهد یافت و ناگزیر شرکت به سمت جذب نیروهای کارشناسی و مهندسی روی خواهد آورد.

مدیرعامل آبفای گیلان یادآور شد: با سوق این شرکت به سوی امور فنی و اجرایی، واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان دولت افزایش خواهد یافت.

در پایان ضمن تجلیل از بازنشستگان با اهداء لوح تقدیر، پاداش سنوات خدمت آنان نیز پرداخت شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد