گیلانیان
یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ Sunday, 28 February , 2021
نوامبر 22, 2020 کد خبر : 80369 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

استاندار گیلان :

جزئیات طرح محدودیت کرونایی به مردم اطلاع‌رسانی شود

جزئیات طرح محدودیت کرونایی به مردم اطلاع‌رسانی شود

گیلانیان : استاندار گیلان با تاکید بر اینکه جزئیات طرح محدودیت کرونایی باید به مردم اطلاع‌رسانی شود گفت: زمان وکالت‌نامه تعویض پلاک خودروها تا بازگشایی مراکز پلاک‌گذاری تمدید شده است.

ارسلان زارع عصر امروز در جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا با اشاره به اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها از ابتدای آذرماه اظهار داشت: هدف از اجرای محدودیت‌های جدید کاهش آمار بستری شدگان تا پایان آذر به میزان حداقل ۳۰ درصد و دستیابی به آمار نزولی حداقل ۵۰ درصد در سه ماه آینده است.

استاندار گیلان با تاکید بر رعایت محدودیت‌های تعیین شده توسط مردم و مسئولان بیان کرد: مصوبات مربوط به محدودیت‌های کرونایی در حکم قانون است و همه باید در راستای عمل به وظایف اجتماعی خود و ریشه‌کنی ویروس کرونا به آن عمل کنند.

وی با اشاره به اینکه مردم باید همچنان زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی را در دستور کار قرار دهند افزود: دورهمی‌های خانوادگی یکی از اصلی‌ترین راه‌های انتقال ویروس کرونا است و از مردم می‌خواهیم که به جد از این موضوع پرهیز کنند.

زارع از تمدید زمان وکالت‌نامه تعویض پلاک خودروها تا بازگشایی مراکز پلاک‌گذاری خبر داد و خاطرنشان کرد: اتخاذ انضباط اجتماعی برای رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی و بیماریابی و قرنطینه مبتلایان عوامل موثر در کاهش آمار ابتلا و مقابله با ویروس کرونا است.

استاندار گیلان عنوان داشت: انتظار می‌رود کارگروه رسانه و فضای مجازی و صداوسیمای مرکز استان، مبتنی بر یک برنامه آگاهی بخش، اجرای طرح جامع اعمال محدودیت‌های مقابله با کرونا را به‌عنوان گامی اصولی در راستای تامین سلامتی همه شهروندان، تبیین کرده و در این زمینه به تولید محتوا بپردازند.

وی با تاکید بر اطلاع‌رسانی دقیق از جزئیات طرح محدودیت کرونایی به مردم تصریح کرد: با توجه به اعمال تعطیلی‌ها، غنی‌سازی اوقات فراغت مردم و استمرار آموزش دانشجویان و دانش آموزان از طریق فضای مجازی و صدا و سیما از اهمیت بالایی برخوردار است.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با اشاره به پرداخت تسهیلات به برخی خانوارها در ایام کرونا اظهار داشت: سازمان‌های مردم نهاد، خیران، گروه‌های جهادی و نهادهایی مانند هلال احمر باید همچون گذشته وارد عمل شده و به افرادی که در قرنطینه هستند یاری رسانند.

زارع اجرای طرح “محله سلامت محور” با عنوان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را مورد اشاره قرار داد و افزود: باید تلاش شود که استان گیلان در اجرای این طرح نیز همچون طرح‌های گذشته خوب عمل کند و جزو استان‌های پیشتاز شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

حد غنی‌سازی ایران ۲۰درصد نیست متناسب با نیاز کشور ممکن است به ۶۰درصد هم برسد

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری:

حد غنی‌سازی ایران ۲۰درصد نیست متناسب با نیاز کشور ممکن است به ۶۰درصد هم برسد

میراث طبیعی گیلان در فهرست ملی افزایش یافت

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی :

میراث طبیعی گیلان در فهرست ملی افزایش یافت