گیلانیان
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ Monday, 28 September , 2020
سپتامبر 13, 2014 کد خبر : 29755 دسته‌بندی نشده

در میان بهت و تعجب اهالی رسانه !

جشن غریبانه “وارش اسپرت” در مخابرات !

جشن غریبانه “وارش اسپرت” در مخابرات !

  اختصاصی گیلانیان : می گویند گرسنه ای در پای دیواری نشسته گریه می کرد . عابری با چند قرص نان که از کنارش می گذشت علت گریه وی را جویا شد . گرسنه گفت چند روزی است که چیزی نخورده ام و از شدت گرسنگی در حال هلاک هستم .

عابر کنارش نشست و شروع به گریستن نمود . گرسنه با تعجب از وی پرسد : دلیل گریه شما چیست ؟ گفت: گرسنگی شما . گفت : گرسنگی من با یک قرص نان شما رفع می شود . عابر کلامش را قطع کرد و گفت : نان نمی دهم ولی هر قدر بخواهی با تو گریه می کنم !!

بنظر می رسد این قصه تا حدودی به سرگذشت این روزهای پایگاه اطلاع رسانی وارش اسپرت ، سایت هواداران تیم فوتبال داماش شباهت پیدا کرده باشد .

پایگاه اطلاع رسانی وارش اسپرت که بعنوان یک پایگاه فرهنگی ورزشی در زمینه ورزش فعالیت می کند و تا امروز نیز لغزشی نداشته توسط عده ای جوان بی ادعا اداره می شود در میان انبوه هواداران تیم داماش که اکثر قریب به اتفاق آن را جوانان تشکیل می دهند برای خود جایگاهی و اعتباری کسب نمود و مورد حمایت همه جانبه طرفداران تنها تیم تا چندی پیش لیگ برتری مرکز استان است .

انتظار می رفت این پایگاه در برگزاری مراسم چهارمین سال فعالیتش مورد حمایت همه جانبه اداره کل ورزش و جوانان گیلان که کمی تا قسمتی حمایت و هدایت جوانان را بعهده دارد  قرار گیرد تا این پایگاه با توجه به کثرت فضاهای ورزشی با مشکل مکان مواجه نشود .

ظاهرا اداره کنندگان این سایت مورد بی مهری اداره کل ورزش و جوانان قرار گرفتند و بالاجبار به فرماندار رشت متوسل شدند که  دست نوازش ایشان شامل شد سالنی را در یکی از ادارات خدمات رسان مرکز استان اجاره و جشن خود را برگزار نمودند .

شاید برای اکثر قریب به اتفاق مدعوین از جمله نویسنده دور از انتظار بود که مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان به جای تحت الحمایه قرار دادن این جوانان در حوزه مدیریت خود در این مکان اجاره ای با چهره خندان خود یکی از مستقبلین این مراسم باشد .

علیرغم اینکه این مدیر بومی از سرمایه های ورزشی استان محسوب می شود ولی از نیش و کنایه سخنرانان مراسم در امان نماند و کسی نخواست به معذورات اداری وی توجه کند .

یکی می گفت : وقتی این اداره کل می تواند از یک ورزشکار تجلیل چند باره نماید چگونه با آن همه امکانات و اعتبارات فرهنگی نمی تواند برای ساعاتی از جماعتی جوان به عنوان اداره کنندگان یک سایت ورزشی ، خوانندگان انبوه جوان و ورزش دوستان هوادار حمایت مالی که نه ، از حیث در اختیار گذاشتن مکان حمایت نماید !!؟؟

دیگری گفت : امکانات نداریم ولی تا دلت بخواهد خنده تحویلت می دهیم !

گفتم باید خدا را شکر کرد که این تواضع و گشاده روئی و خنده روئی را از ما نگیرد .

اخبار مرتبط

نظرات

*

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

ابعاد فرماندهی بی‌نظیر امام خمینی و دفاع عقلانی، مردمی و سرمایه‌ساز ملت ایران

رهبر انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس تبیین کردند؛

ابعاد فرماندهی بی‌نظیر امام خمینی و دفاع عقلانی، مردمی و سرمایه‌ساز ملت ایران