گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
سپتامبر 19, 2011 کد خبر : 3087 خبر ها

در تب و تاب استیضاح شهردار رشت :

جلسه شورای اسلامی شهر رشت رسمیت نیافت

جلسه شورای اسلامی شهر رشت رسمیت نیافت

گیلانیان : جلسه شورای اسلامی شهر رشت عصر امروز مطابق دوشنبه‌های هر هفته تشکیل شد ولی چهار نفر از ۹ نفر اعضای شورای این شهر در جلسه حضور نیافتند و جلسه رسمیت پیدا نکرد و تشکیل نشد.
محمود مباحی درباره عدم رسمیت نیافتن جلسه شورای شهر رشت اظهار داشت: جلسه شورای شهر با اکثریت + یک نفر رسمیت پیدا می‌کند و دوسوم اعضای شورا باید در جلسه حضور داشته باشند که در جلسه شورای رشت چهار نفر غایب بودند و به همین دلیل رسمیت پیدا نکرد.
محمدرضا قاسمی، غلامرضا خاکسار، غلامرضا هاتفی و محمد محمودیان چهار عضو شورای شهر و مخالف استیضاح شهردار رشت هستند که در جلسه حضور نیافتند.
قرار بود در این جلسه به شهردار رشت تذکراتی داده شود و وی پاسخگو باشد که شهردار نیز حضور نیافت/فارس

 

اخبار مرتبط

نظرات

 • با سلام :
  ۱- برای سایت گیلانیان بایدآرزو کرد که به مسایل اجتماعی شهر رشت بیشتر توجه کند. از زمانی که اختلاس ۳۰۰۰میلیار تومانی مطرح شده و ( … ). سایت گیلانیان هم اخبار اختلاس را پوشش نمی دهد و هم به نوعی به محاق رفته است !
  ۲- نمی دانم شهروندان رشتی لایق این شورای متزلزل و ( … ) هستند؟ آدم های سود انگار و بی مسئولیت که رشت را به زباله دانی تبدیل کرده اند؟ ایا نماینده محترم ولی فقیه این همه نارسایی ها را مشاهده نمی کنند؟آیا نمایندگان محترم رشت در مجلس شورای اسلامی نظاره نمی کنند که شهر چه خبر است ؟آیا استاندار نمی بیند که شهر چه خبر است ؟
  ۳- برای خودمان متاسفیم به داشتن جنین مدیرانی ؟

 • بازدیدکننده محترم و همیشگی گیلانیان
  با سلام و احترام
  الف : به حکم رعایت حقوق شهروندی و احترام به حیثیت و آبروی اشخاص حقیقی و حقوقی ، گیلانیان تا مشخص شدن مسببان اصلی اختلاس بزرگ آنهم از طریق مرجع اصلی یعنی قوه محترم قضائیه ، حتی به صورت شنیده ها و احتمالاتی که در برخی وب سایت ها مصداق افتراست ، به این سوژه نخواهد پرداخت و بازدیدکنندگان محترم گیلانیان می توانند از طریق وب سایت های دیگر به کسب اطلاع بپردازند کما اینکه اطلاعات صحیح از سوی سخنگوی قوه قضائیه انتشار می یابد
  ب : خواهش گردانندگان گیلانیان از همه مخاطبان گرامی اش این است که از به کار بردن کلمات تحقیر و توهین آمیز در باره اشخاص حقیقی و حقوقی به جد خودداری نمایند تا فضای مجازی گیلانیان فضایی پاک باشد
  ت : از جناب آقای نادری هم می خواهیم در پاسخ به سوالی که خود مطرح کرده اند ” در شهر چه خبر است ؟ ” مطلبی در چهارچوب قوانین حاکم بر مطبوعات برایمان نوشته و ارسال فرمایند تا بازدیدکنندگان گیلانیان از مطالعه آن بهره ببرند
  با تقدیم سپاس

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی