گیلانیان
چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 30 November , 2022
اکتبر 12, 2011 کد خبر : 3576 خبر ها

در پی ادامه تحریم جلسات شورای شهر رشت توسط 4 عضو :

جلسه علی الظاهر طلسم شده ، باز هم رسمی نشد ؟!

جلسه علی الظاهر طلسم شده ، باز هم رسمی نشد ؟!

گیلانیان : جلسه  چهارشنبه شورای شهر رشت که قرار بود به منظور تعیین تکلیف وضعیت شهردار رشت تشکیل شود، به دلیل غیبت محمدرضا قاسمی، غلامرضا هاتفی، غلامرضا خاکسار و محمد محمودیان از مخالفان برکناری فریدونی شهردار رشت رسمیت نیافت و تشکیل نشد.
رئیس شورای شهر رشت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به پایان مدت کار محمود فریدونی شهردار رشت برابر مصوبه هیئت وزیران و بررسی شش روز غیبت بدون مجوز شهردار، قرار بود در این جلسه وضعیت وی مورد بررسی اعضای شورا قرار گیرد. محمود مباحی افزود: مانند روال گذشته چهار عضو غیبت کردند و به همین دلیل جلسه رسمیت نیافت.وی ادامه داد: اصحاب رسانه در جریان باشند که این روال همیشگی نیست و سرانجام این چهار نفر باید در جلسه حضور یابند.
رئیس شورای شهر رشت بیان داشت: ما معتقدیم که شورا تشکیل شده تا از تصمیم فردی خارج شویم و به صورت گروهی تصمیم‌گیری کنیم. وی با اشاره به اینکه اختلاف نظر در مجلس نیز وجود دارد اما آنها تابع قانون هستند و همه ما باید تابع قانون باشیم، تصریح کرد: اعضای مخالف شورا باید در جلسه حاضر شوند با این کارها مردم باید متوجه باشند که به چه کسانی رای داده‌اند و باید در رای خود دقت کنند.
مباحی با اشاره به اینکه حکم هیئت وزیران برای ما ملاک است، خاطرنشان کرد: چهار عضو مخالف باید حرف‌های خود را به صورت رسمی بیان کنند.
وی افزود: شخص شهردار رشت باید تصمیم بگیرد نه دیگران برای او تصمیم‌گیر باشند.
چهار عضو مذکور شورای شهر رشت به دلیل مخالفت با برکناری فریدونی شهردار رشت برای چهارمین بار در جلسه شورای شهر رشت حضور پیدا نکردند./فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد