گیلانیان
یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ Sunday, 19 May , 2019
اسفند ۲۳, ۱۳۹۷ کد خبر : 72441 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

سخنگوی سپاه پاسداران :

جمعیت کلی انقلاب هدف استراتژیک دشمن است/تهاجم سازمان‌یافته‌ دشمن توسط رسانه

جمعیت کلی انقلاب هدف استراتژیک دشمن است/تهاجم سازمان‌یافته‌ دشمن توسط رسانه

گیلانیان : سخنگوی سپاه پاسداران بیان اینکه جمعیت کلی انقلاب مورد هدف استراتژیک دشمن قرارگرفته گفت: دشمن در تلاش است تا علاوه بر ناامید کردن مردم دستاوردهای انقلاب اسلامی را نادیده جلوه دهند.

جوانان مخاطب اصلی برنامه گام دوم مقام معظم رهبری به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سردار رمضان شریف پیش از ظهر امروز در همایش تجلیل از خبرنگاران و گزارشگران گیلانی دفاع مقدس در سالن اجلاس بانک ملی در رشت با مقایسه جمعیتی قبل و بعد از انقلاب اظهار کرد: حدود ۵۰ میلیون نفر از ایرانیان متولد بعد از انقلاب هستند و جنایات حکومت دست‌نشانده آمریکا و استکبار را لمس نکرده‌اند.

وی با بیان اینکه جمعیت کلی انقلاب مورد هدف استراتژیک دشمن قرارگرفته افزود: دشمن در تلاش است تا علاوه بر ناامید کردن مردم دستاوردهای انقلاب اسلامی را نا دیده جلوه دهند.

مسؤول روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه عملکرد جمهوری اسلامی در همه شاخص‌ها طی ۴۰ سال اخیر قدرت و افتخار را نشان می‌دهد گفت: درحالی‌که ایران روزبه‌روز افتخاراتی را کسب می‌کند دشمن سیر نزولی بدون محاسبه را طی کرده است.

شریف با بیان اینکه اقتدار جمهوری اسلامی ایران قابل‌انکار نیست افزود: دشمن در تمام دوران با به‌کارگیری از صدام، استکبار جهانی، تروریست‌ها، کومله و دموکرات و غیره علیه ایران آمده اما در برابر قدرت ایران دستان دشمن تهی است.

وی با تأکید بر اینکه رسانه‌ها باید هنرمندانه و به‌دوراز غلو دستاوردهای انقلاب را به رخ بکشند گفت: مهم‌ترین ابزار و هنر اصحاب رسانه محتوای قدرتمند است و اگر این محتوای قدرتمند نباشند حرفی برای گفتن نداریم.

مسؤول روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران با بیان اینکه ایران اسلامی در انتقال پیام قدرتمند هستیم افزود: فرهنگ و پیام قدرتمند ما برگرفته از دین، پیامبر و ائمه بوده و این پیام است که قابل‌انتقال است.

شریف با اشاره به اینکه دشمن امروز در برابر ما تهاجم سازمان‌یافته‌ای را به کار گرفته تا تصویر خاص خود را اجرایی کند گفت: همچون سرداران جنگ که نفر با نفر با اخلاص، هوش و قدرت می‌جنگیدیم امروز نیز باید در جنگ رسانه‌ای در برابر جنگ تبلیغی و رسانه‌ای دشمن بایستیم و بجنگیم.

وی با اذعان به اینکه رسانه‌ها دارای صاحب هستند گفت: رسانه‌های غرب امروزه در تلاش هستند تا ظلم خود را حقوق بشر و یاری‌رساندن ما به کشورهای مظلوم را توسعه سرزمین جلوه دهند.

مسؤول روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران با بیان اینکه غرب از رسانه‌های امپراتوری نوکری می‌گیرد بیان کرد: غرب از رسانه‌های امپراتوری و صاحبان آن‌ها به‌عنوان گاو شیرده یاد می‌کنند و اجازه سؤال کردن را از آن‌ها گرفته‌اند.

شریف با اشاره به اینکه انتشار دروغ در رسانه‌های غرب نسبت به مظلومیت در جهان جلوتر است افزود: باید به مخاطبان آموخت که رسانه‌های دروغ امپراتوری غرب داری صاحب هستند و دروغ را با سرعت ساماندهی می‌کنند.

وی با بیان اینکه سواد رسانه‌ای در دنیا جزو ابتدایی‌ترین سوادها است گفت: امروزه همه ملت‌ها از پمپاژ تهاجم فرهنگی توسط رسانه‌های امپراتوری دروغ می‌نالند.

مسؤول روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران با اشاره به در تقابل یکدیگر قرار دادن ایرانیان و ایجاد دوقطبی در طرف‌داری از موضوعاتی همچون حمایت از حیوانات گفت: سگی پای یک دختربچه را در یکجایی گاز می‌گیرد و فوراً رسانه‌های غربی یک دوقطبی رسانه‌ای موافق و مخالف سگ ایجاد می‌کنند و این نشان از ضعف ما در سواد رسانه‌ای است.

شریف با بیان اینکه دشمن دستش نه در حوزه امنیتی و نه در حوزه غیرامنیتی قابل‌مقایسه با ایران است گفت: بالای ملت ایران دست خدا و امام زمان عج الله تعالی فرجه شریف قرار دارد.

وی با اشاره به تلاش غرب و غرب پرستان مبنی بر اینکه بشار اسد باید برود گفت: بشار اسد متعلق به ملت سوریه است و رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز بیان فرمودند که ملت سوریه در پس مقاومت پیروز خواهند شد و این پیروزی پس از هفت سال از فرمایشات رهبری به وقوع پیوست.

مسؤول روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران با بیان اینکه دنیا اذعان دارد که آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل سعود در جبهه مقاومت شکست‌خورده و رهبر ایران پیروز شده گفت: دنیا اکنون شاهد پیروزی مقاومت و راهپیمایی عظیم اربعین است و باید از خدا خواست تا واقعیت‌ها را باقدرت بتوانیم منعکس کنیم.

شریف با بیان اینکه ملت ایران باید در همه زمینه‌ها موفق باشد گفت: ملت ایران همان‌گونه که از بهترین امنیت و احترام در بین ملل برخوردار است باید بتواند با عبور از گردنه‌های سخت اقتصادی در این جنگ نیز پیروز خواهیم شد.

وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی افزود: همان‌گونه که رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس و در بدترین شرایط موفقیت شدند در گام دوم انقلاب نیز مردم به‌خصوص جوانان با مقاومت و جان‌فشانی‌های خود پیروز خواهند شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

شهروندان رشتی باید تاوان کم کاری شهرداری را بپردازند ؟!

قابل توجه رییس شورای اسلامی شهر رشت :

شهروندان رشتی باید تاوان کم کاری شهرداری را بپردازند ؟!

آقای استاندار! با این شرایط جوانان جویای کار ما به کجا باید شکایت ببرند ؟!

به بهانه گلایه استاندار از جذب غیر قانونی 670 نفر در گیلان:

آقای استاندار! با این شرایط جوانان جویای کار ما به کجا باید شکایت ببرند ؟!

کتمان حقیقت در مورد آدینه و مصلی و … به نفع کیست ؟!

به بهانه افشاگری در باره آدینه و مصلی و ...

کتمان حقیقت در مورد آدینه و مصلی و … به نفع کیست ؟!

– نوروزHomayoun Shajarian – Norouz