گیلانیان
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ Monday, 25 May , 2020
سپتامبر 18, 2019 کد خبر : 74982 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان گیلان :

جمع‌آوری بخاری‌های نفتی از ۳۲۰ کلاس درس گیلان

جمع‌آوری بخاری‌های نفتی از ۳۲۰ کلاس درس گیلان

گیلانیان : مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان گیلان از جمع‌آوری بخاری‌های نفتی از سطح ۳۲۰ کلاس درس گیلان خبر داد.

علی دقیق عصر امروز در نشست شورای آموزش و پروش استان گیلان در سالن شهید انصاری استانداری با انتقاد از فقدان استخر شنا برای فرهنگیان و دانش آموزان اظهار کرد: گیلان تنها استانی است که از وجود استخر شنا ویژه دانش آموزان و فرهنگیان تاکنون محروم بوده اما تا پایان سال جاری، دو استخر ویژه دانش آموزان و فرهنگیان در استان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به پایین بودن سرانه آموزشی در گیلان افزود: سرانه فضاهای آموزش در گیلان ۵٫۱۰، متوسط سرانه آموزشی در کشور ۵٫۸۰ و مقدار استاندارد سرانه آموزشی در جهان ۸٫۳۹ است.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان گیلان با اشاره به وضعیت اعتباری نوسازی مدارس گیلان گفت: سال گذشته ۱۱ درصد اعتبارات نوسازی کاهش داشت اما در تخصیص دارای رشد ۷٫۵ درصدی بود.

دقیق با اشاره به افزایش اعتبارات ملی نوسازی در سال گذشته بیان کرد: اعتبارات ملی نوسازی در سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶، ۱۹٫۶ درصد رشد داشته است.

وی با بیان اینکه ۳۹۰ پروژه تجهیز و نوسازی در سال گذشته در گیلان وجود داشت، خاطرنشان کرد: ۲۹ پروژه نوسازی و تجهیز مدارس طی هفته دولت افتتاح و به بره برداری رسیده است.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان با اشاره به پروژه‌های در دست اجرای اداره کل در سال جاری افزود: ۱۴۴ پروژه نوسازی و تجهیز طی سال جاری در دست اجرا داریم که ۱۱۰ عدد آن آموزشی است.

دقیق با بیان اینکه ۳۴ خیر حقوقی و حقیقی مدرسه‌ساز در گیلان وجود دارد، گفت: این خیران ۱۰۹ میلیارد تومان تعهد اعتباری را طی ۲۰ سال اخیر داشته‌اند.

وی با اشاره به وضعیت پروژه‌ای بنیاد برکت در گیلان بیان کرد: ۴۲ پروژه بنیاد برکت در گیلان در دستور کار قرارگرفته که تنها ۱۳ پروژه آن باقی‌مانده است.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان با اشاره به سیاست دولت در خصوص جمع‌آوری بخاری‌های نفتی از سطح مدارس گیلان خاطرنشان کرد: طی ۱۴۴ پروژه، از سطح ۳۲۰ کلاس درس در گیلان بخاری‌های نفتی جمع‌آوری خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

تولید ۸۴۰۰ تن چای خشک در کشور

رئیس سازمان چای کشور :

تولید ۸۴۰۰ تن چای خشک در کشور

تولید دستگاه ضدکرونا توسط شرکت دانش‌بنیان گیلانی

رئیس پارک علم و فناوری شهرستان رودسر :

تولید دستگاه ضدکرونا توسط شرکت دانش‌بنیان گیلانی

توزیع ۵۵۹ قلم انواع تجهیزات پزشکی در گیلان

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان

توزیع ۵۵۹ قلم انواع تجهیزات پزشکی در گیلان