گیلانیان
سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ Tuesday, 29 November , 2022
فوریه 2, 2016 کد خبر : 45484 خبر ها

جمهوری اسلامی بر دین سالاری و مردم سالاری تکیه دارد

جمهوری اسلامی بر دین سالاری و مردم سالاری تکیه دارد

گیلانیان : همزمان با نخستین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، استاندار گیلان و هیات همراه با حضور در گلزار شهدای رشت ، به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

دکتر نجفی روز دوشنبه با حضور در گلزار شهدا ، قرائت فاتحه و نثار گل، یاد این شهیدان گرانقدر کشورمان را گرامی داشت و با آرمان های امام (ره) و آنان تجدید میثاق کرد و زنگ انقلاب را نواخت .

استاندار گیلان در این مراسم گفت: این ماه، باید سرمشق برای همه ادوار زندگی و همه نسل های آینده باشد.

دکتر محمدعلی نجفی افزود: امروز در این مکان مقدس در جمع شهدای عزیز، بار دیگر سوگند یاد می کنیم که هر چه انقلاب اسلامی دارد، از برکات مجاهدت های شهدای ماست .

وی خطاب به ایثارگران، جانبازان و آزادگان اعلام کرد که ما به آرمان های شما وفادار هستیم .

وی با بیان اینکه خون شهدا اسلام و انقلاب را بیمه کرده، اظهار کرد: همانطور که امام فرمودند؛ ولایت فقیه هدیه الهی برای ملت ایران است.

دکتر نجفی تصریح کرد: امروز به برکت ولایت فقیه، امن ترین کشور را در منطقه و جهان داریم .

وی پیروزی انقلاب را بر پایه مردم دانست و افزود: انقلاب اسلامی تنها انقلابی است که با مردم شروع شده و با مردم تداوم یافته و با حضور مردم در عرصه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی راه خود را ادامه خواهد داد.

استاندار گیلان خاطرنشان کرد: ۱۲ بهمن، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و روز تجدید عهد به ویژه خادمین و خدمتگزاران مردم است که به یمن برکت انقلاب، فرصت خدمتگزاری یافته اند.

وی با بیان اینکه انقلاب و جمهوری اسلامی بر دین سالاری و مردم سالاری تکیه دارد، گفت: مسئولان نظام همچنان همین راه را ادامه خواهند داد و همانطور که در انقلاب و دوران دفاع مقدس از آرمان های و ارزش های انقلاب دفاع کردیم، در پای مذاکرات سیاسی و اقتصادی از آرمان های انقلاب دفاع کردیم و خواهیم کرد.

وی با اشاره اجرای برجام ( برنامه جامع اقدام مشترک) بیان کرد: امسال این تفاوت را داریم که دهه فجر با پبروزی فرزندان انقلاب در عرصه دیپلماسی و اثبات و دفاع از حقوق حقه مردم، کشور و نظام در مذاکرات و شکست کسانی که تلاش داشتند با تحریم های ظالمانه چهره غیرواقعی از کشورمان در جهان نشان دهند، مقارن شده است.

وی ادامه داد: در همین راستا امسال یک هزار و ۷۱ پروژه در دهه فجر امسال توسط بخش های دولتی، نیمه دولتی و خصوصی با اعتبار ۱۷ هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال در زمینه های صنعتی، کشاورزی، گردشگری، شیلات، عمران شهری، گاز، آب و برق رسانی، ورزشی، بهداشت و حمل و نقل و مسکن مهر در استان افتتاح می شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد