گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
دسامبر 26, 2021 کد خبر : 82817 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

فرمانده سپاه قدس گیلان :

جهاد تبیین مانع استحاله و گمراهی می شود

جهاد تبیین مانع استحاله و گمراهی می شود

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه اگر تبیین صورت نگیرد استحاله اتفاق افتاده و منتج به گمراهی می‌شود، گفت: در تاریخ اسلام نیز هرجا تبیین صورت نگرفت منجر به انحراف و گمراهی شد لذا جهاد تبیین باید مورد توجه قرار بگیرد.

محمد عبدالله‌پور امروز در جمع پاسداران به مناسبت سالروز تاسیس سپاه حفاظت هواپیمایی با اشاره به اهمیت جهاد تبیین اظهار کرد: امام خمینی رحمه الله با نگاه و آرمان‌های خود، انقلاب اسلامی را پایه ریزی کرد و اصول حفظ نظام و حرکت نظام را نیز مشخص کرده بودند.

وی با بیان اینکه اگر تبیین صورت نگیرد استحاله اتفاق افتاده و منتج به گمراهی می‌شود، گفت: در تاریخ اسلام نیز هرجا تبیین صورت نگرفت منجر به انحراف و گمراهی شد لذا جهاد تبیین باید مورد توجه قرار بگیرد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر مسیر امام خمینی رحمت‌الله مبنی بر ایستادن در مقابل ظلم و ظالم تصریح کرد: امام خمینی رحمه الله مقابله با ظلم و ظالم را مورد تاکید قرار دادند پس ما باید جلوی ظلم بایستیم و با ظالم مقابله کنیم، اگر به این نگاه یعنی نگاه مقابله با ظلم و ظالم توجه نکنیم فرقی با طاغوت نداریم.

عبدالله‌پور با اشاره به حمایت تمام و کمال آمریکا از رژیم بعث عراق برای مقابله با ایران در جنگ تحمیلی بیان کرد: تمام دنیا برای شکستن نظام جمهوری اسلامی بسیج شدند اما امام (ره) به دلیل اینکه مسیر و هدف ایشان الهی بود در مقابل ظلم ایستادندلذا باید بدانیم که اگر کار برای خدا باشد، خدا با ما خواهد بود.

وی با اشاره به تاریخ انقلاب اسلامی و کسانی که خود را یار امام (ره) معرفی کرده اما خیانت کردند و نتوانستند در مسیر خود باقی بمانند، گفت: امام خمینی رحمت الله جز، خدا به هیچ‌کس تکیه نداشت در زمانی که کشور هر روز آبستن حادثه بوده و منافقین و دنیا و گروه‌های مختلف در صدد ضربه زدن به انقلاب اسلامی بودند امام (ره) با تکیه بر خدا در مقابل آنان ایستاد.

عبدالله‌پور با تاکید بر اینکه از ناملایمات نباید خسته شویم و باید به خدا توکل کرده و کم نیاوریم، افزود: باید بر طبل عدالت کوبید و جهاد تبیین را در دستور کار قرار داد چراکه عدالت از آرمان‌های امام (ره) بود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی