مرداد ۲۹, ۱۳۹۴ کد خبر : 40109 خبر ها

جوابیه شرکت توزیع برق گیلان به گیلانیان

جوابیه شرکت توزیع برق گیلان به گیلانیان

اختصاصی گیلانیان : در پی درج مطلب طی ۱۲ ساعت ۵ بار خاموشی؟مبنی بر قطعی مکرر برق در ۱۲ ساعت روابط عمومی شرکت توزیع برق گیلان جوابیه ای ارسال کردند که ضمن تشکر از توجه این اداره به نقدهای رسانه عین جوابیه منتشر می شود :

به: مدیر مسئول محترم پایگاه خبری گیلانیان

از: شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان- دفتر روابط عمومی

 با سلام احتراما عطف به مطلب مندرج در سایت مورخ ۲۶/۵/۹۴ با عنوان طی ۱۲ ساعت ۵ بار خاموشی؟

بدینوسیله باستحضار میرساند با عنایت به گرمای شدید و مستمر هوا در فصل تابستان ، مصرف انرژی برق نسبت به سال گذشته بیش از ۵۰ درصد افزایش یافته ولی اینشرکت برای رفاه و رضایتمندی مشترکین تاکنون خاموشی بصورت نوبتی اعمال ننموده است.

به همین جهت افزایش بار مصرفی ،  باعث احتمال آسیب جدی به سیستمهای تامین برق می شود که در این گونه موارد سیستمهای حفاظتی بطور اتوماتیک قطع می شوند تا از بروز حوادث جدی و خاموشی های چندین ساعته جلوگیری شود.

در بعضی از موارد نیز برای جلوگیری از آسیب های فوق الذکر به منظور بالانس و ایجاد تعادل بار مصرفی جهت حفظ پایداری و بهبود وضعیت شبکه ، با توجه به افزایش هجومی مصرف انرژی برق در برخی نقاط و به لحاظ رعایت اصول فنی  شبکه حدود ۵ دقیقه خاموش می شود تا با جابجایی بار مصرفی مشترکین ، کابلهای برق دچار مشکل جدی نشوند.

امید است با همکاری همه اقشار مردم شریف و رسانه های گروهی انشاء اله تابستان امسال را بخوبی سپری نمائیم.ضمنا اینشرکت حدود یک میلیون و ۲۸۰ هزار مشترک برق دارد که بیش از یک میلیون مشترک آن خانگی بوده و حدود ۴۸ درصد برق استان را مصرف می نمایند. مراتب جهت هر گونه دستور اقدام مقتضی اعلام می گردد.

Tozia 2

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*